Opinie klientów o Barcelo Concorde Green Park Palace

5.4 /6
75 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sławek 12.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Sławek B.

Ładnie położony, zadbany, jak na warunki Tunezji, hotel, sympatyczna obsługa. Dla mnie jedynym minusem były odbijające się od ścian hotelu dźwięki conocnej dyskoteki prawie do północy, a pokój z widokiem na morze za dopłatą, gdybym o ty wiedział wziął bym standard bez widoku. Poza tym jestem zadowolony z hotelu.

6.0/6

Wojciech, Polanica-Zdrój 14.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Super polecam wszystkim Super Hotel

Super jak będę mógł w przyszłym roku wyjechać na urlop napewno skorzystam aby odwiedzić to same miejsce na mój odpoczynek dziękuję

6.0/6

Ilona, Wolica 21.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

podziękowanie

Hotel najlepszy,godny polecenia,animatorzy wspaniali,Maria piękna choreografia,pozostanie na zawsze z nami :-).Pokoje czyściutkie,restauracje również ,bardzo duży wybór jedzenia ,przekąsek i deserów. Szef sali MAHMOUD to człowiek orkiestra,Przyszykował urodziny dla mojego męża oraz szwagra na najwyższym poziomie-odświętnie ubrany stół,balony,tort z racami,oprawa muzyczna i oczywiście gromkie "HAPPY BERZDEJ":-) dziękujemy !!!

6.0/6

Ewa 15.07.2021

Ewa

Piękny hotel nagrodzony 1 miejscem za najlepszy hotel w Tunezji w 2021r. położony przy jednej z najpiękniejszych plaż w Tunezji. Posiłki smaczne, duży wybór dań. Z uwagi na mniejsze obłożenie hotelu, nie były dostępne przekąski pomiędzy posiłkami lecz nie stanowiło to żadnego kłopotu (3 godzinne odstępy wręcz wskazane). Goście głównie z Rosji i Polski, sporadycznie z Francji ale jak ktoś już wcześniej zauważył z tych nie uciążliwych. Animacje wieczorne ograniczają się tylko do tzw. show dla dzieci. Przysłowiowy "bakszysz" w postaci np. 1$ nie wymagany ale wskazany, zwiększa motywację a to przekłada się na jeszcze lepsze nasze samopoczucie (przygotowany stolik do posiłku przez kelnera zapraszającego do "swojego sektora", odsuwane krzesło aby usiąść, serwowane i donoszone napoje do leżaków na plaży czy tradycyjne już dekoracje w pokoju przez personel sprzątający... Dotarliśmy do hotelu w ostatnich nieomal minutach obiadu i byliśmy przekonani, że dopiero skorzystamy z kolacji i tutaj miła niespodzianka w recepcji, poproszono nas o pozostawienie bagaży w przynależnej do recepcji przechowalni i pracownik obsługi zaprowadził nas na obiad prawie poganiając, żebyśmy jeszcze zdążyli. Było to miłe. Z powodu wprowadzonego z początkiem lipca locdownu sporty wodne (skutery, spadochrony...) nie były dostępne a wprowadzone obostrzenia w postaci min godziny policyjnej i noszenie maseczek poza hotelem (nawet w taxi) ograniczały możliwość swobodnego przemieszczania się. O ile nie zdarza mi się wracać do tych samych miejsc, to w tym przypadku nie wykluczam takiej możliwości. Tunezja jest atrakcyjnym cenowo kierunkiem a hotel Concorde Green Park Palace daje jakość na bardzo wysokim poziomie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem