Opinie klientów o Mahdia Palace

5.3 /6
207 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.5
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Łódź 29.06.2021

Hotel robi wrażenie

Pierwszy raz w Tunezji, ale mieliśmy porównanie z kilkoma hotelami podczas wycieczki (takie sobie) i naprawdę nie ma do czego się przyczepić w Mahdia Palace jest wyjątkowy. Nie będę pisał co było w porządku raczej opiszę co było dla mnie super. Pierwsze wrażenie gdy wchodzimy do hotelu to patio, hol z pięknymi zdobionymi w stylu mauretańskim schodami, ścianami i sufitem. Wkomponowane sofy, które w swojej ilości gwarantują zawsze miejsce dają poczucie komfortu, relaksu i przenoszą nas do bajkowego świata Alhambry. Na północ przez panoramiczne okno roztacza się piękny widok na wkomponowany w ocean zieleni basen. W oddali widzimy może i tylko gdzieś z tyłu dyskretnie przemyka kelner przynoszący nam coś zmrożonego do picia. Hotel jest bezpieczny, wejście główne i wejście na plażę pilnowane przez ochronę. Jedzenie jest bardzo dobre, zawsze kilka rodzjów świeżych ryb do wyboru smażonych w twojej obecności, mieliśmy na obiad nawet pieczone przepiórki.

6.0/6

Bogdan, Piotrków Trybunalski 12.10.2020

Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki. Wyżywienie bardzo dobre i bez ograniczeń. Animacje super. Czysta i bezpieczna / ochrona/ plaża i basen hotelowy. Obiekt godny polecenia. Cena adekwatna.

6.0/6

Tadeusz Cholewiński 24.05.2021

Ogólna opinia

Korzystam z wczasów w tym hotelu od 10 lat. /Nie tylko latam do Tunezji/. Zawsze na miejscu mam wszystko to czego oczekuję będąc na wczasach. Hotel jest przytulny, czysty z miłą obsługą. Ładna plaża, łagodne zejście do morza, zawsze bardzo ładna pogoda. Bardzo dobre SPA. Wiem już przed wyjazdem , że wracając zawsze będę zadowolony z wyjazdu do tego hotelu.

6.0/6

Wojciech, Lublin 06.06.2022

Opinia nt. Mahdia Palace

Hotel na wysokim poziomie. 5* jest w pełni uzasadnione. Bardzo miła obsługa lecz nie natrętną, jak w wielu krajach tego regionu. Różnorodne posiłki, nawet w ciągu 2 tygodni. Miejsce pozwalające na odbywanie spacerów, nawet do centrum Mahdi, oddalonym o ok. 7 km.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem