Opinie klientów o One Resort Aquapark & Spa

5.3 /6
98 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

EWA, DYWITY 04.07.2024
Termin pobytu: maj 2024

Super wypoczynek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje skoromne ale czyste codziennie sprzątane. Każdy znajdzie coś dla siebie, plaża, baseny, zjezdzalnie, animacje. Munusem jak dla mnie była zbyt głośna muzyka przy basenach. Zjezdzalnie fajne ale już trochę wysłużone-mocno czuć łączenia przez co można nabawić się obtarć. Hotel na uboczu więc poza hotelem na spacery odpadają ale są taksówki (targować się) i dowiozą za groszę do pobliskich pieknych miejscowości. Ogólnie hotel warty odwiedzenia, nikt się tu nie będzie nudził, dużo atrakcji dla dzieci. Plusem woda dawana w butelkach. Napoje typu coca-cola, fanta, sprite nalewane z butelek, nie z nalewaka.

5.5/6

EMILIA, WARSZAWA 03.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Bardzo udany wypoczynek

Hotel bardzo przestronny, dużo miejsca zarówno dla leżkowiczów, jak i dla tych, którzy aktywnie wypoczywają - dużo zjeżdżalni i basenów. Animacje i animatorzy bardzo zaangażowani. Nie narzucający się, ale zachęcający do wspólnej zabawy. Jest co robić dla dorosłych, dzieci młodszych i starszych. Przepiękna plaża, w obrębie hotelu, piaszczysta. Jedzenie b. smaczne, pracownicy bardzo dbają, aby było czysto i schludnie. Dobre położenie hotelu między dwoma miastami (Souse i Monastyr), w b. niskiej cenie można wybrać się taksówką lub autobusem miejskim. Polecam!

5.5/6

V.K. 26.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bardzo Dobre Wakacje

Hotel uwazam ze jest ok, ale lekka renowacja nie zaszkodzila bym. Plaza ladna , piasek jest super. Plusem jest ochrona , ktora nie pozwala lazic sprzedawcam. Jedzenie smaczne, troche specyficzne !

5.5/6

Iwona, Warszawa 23.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Super wakacje

Bardzo udane wakacje, pyszne jedzenie, dostępne tak naprawdę 24/7, ale najlepsze w głównej restauracji. Poza tym jest dostępne w każdym miejscu, czy to nad basenami czy przy plaży. Duży plus, że wodę dostaje się w dużych butelkach. Super animatorzy zachęcający do wspólnej zabawy, codziennie fitness i zabawy nad basenem. Wszyscy pomocni i uśmiechnięci. Hotel widać, że już swoje lata ma i potrzebuje odświeżenia (za to odejmuję pół gwiazdki), ale pomimo tego jest czysty - codziennie mieliśmy sprzątany pokój, nie można się do niczego pod względem czystości przyczepić. Super wakacje i chętnie wróciłabym ponownie.
112131425
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem