Opinie klientów o One Resort Aquapark & Spa

5.3 /6
99 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.1
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Kraków 19.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Każdy znajdze coś dla siebie

Jeśli tak jak ja nie cierpisz wielopiętrowych hotelowych molochów, otaczających basenik, to jak najbardziej polecam One Resort Aquapark & Spa. Tu każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Infrastruktura hotelu rozciąga się na ogromnym terenie. Do dyspozycji gości kilka basenów (w tym wewnątrz budynku), zjeżdżalnie, boisko do siatkówki, gry w bule czy korty tenisowe. W restauracjach i barach bardzo szeroki wybór dań i trunków. Mimo, że byliśmy tam przed sezonem (koniec kwietnia), zespół animatorów działał na pełnych obrotach od rana do nocy, urozmaicając czas nie tylko dzieciakom, ale i dorosłym. A jeśli znudzi ci się hotelowe życie, to tuż przed bramą hotelu jest przystanek autobusowy, skąd lokalnym autobusem (1-2 TND), dzieloną lokalną taksówką (2 TND) lub zwykłą taksówką (a nawet dorożką) można dojechać do Sousse lub Monastiru.

6.0/6

Rafał, Tarnobrzeg 02.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Super Bungalow

Super miejsce dla rodzin z dziećmi😃 Pozytywne zaskoczenie, domki codziennie sprzątane, infrastruktura na +

6.0/6

ANITA, MIKOLÓW 21.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Rewelacyjny

Piękny duży obiekt dla rodzin nie tylko z dziećmi- przepiekana piaszczysta plaża z leżakami, obiekt posiada wiele atrakcji zarówno dla młodych jak i starszych turystów, nie można narzekać na nudę animatorzy dbają o miłe samopoczucie, a dodatkowo można wykupić cudowne wycieczki. Mnóstwo basenów, zjeżdżalni, lody, frytki, hamburgery naleśniki- każde dziecko będzie zakochane. Baseny zewnętrzne i jeden basen kryty.

6.0/6

Sławomir, -- 07.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pobyt w one resort aquapark&spa

Wszystko zorganizowane bardzo dobrze - począwszy od st. rainbow na lotnisku, lot, spotkanie z rezydentem , sam pobyt już w hotelu wylot
178925
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem