Węgry i Balaton - Witalne Węgry

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 12 opinii )
Kąpieliska termalne • Odpoczynek nad Balatonem • Jezioro termalne Heviz • Spływ łódką po podziemnej rzece • Region winny „Dolina Pięknej Pani” • Lokalny folklor i czarda • Dawna i obecna stolica Węgier - Szekesferherver i Budapeszt • Rejs po Dunaju • Opactwo benedyktyńskie na półwyspie Tihany • Ulubione miejsce cesarzowej Sissi - Balatonfured • Ruiny zamku Szigliget • Bez nocnych przejazdów

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Słowackiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd na Węgry. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Egeru. (Trasa od granic Polski ok. 330 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie. Dzień zaczniemy od wizyty na kąpielisku Dejem - jedno z najnowszych kąpielisk termalnych na Węgrzech, gdzie znajdziemy liczne baseny otwarte, zjeżdżalnie, bar na wodzie oraz kryte kąpielisko jaskiniowe. Tutejsze wody wspomagają leczenie chorób stawów kończyn, poprawiają krążenie krwi i zdolność do ruchu. Następnie spacer po mieście znanym z produkcji wina Egri Bikaver - Byczej Krwi. Po południu odwiedzimy „Dolinę Pięknej Pani”, winiarskie zagłębie na zachodnim skraju Egeru. To okolica słynąca z uprawy winorośli i licznych piwniczek winnych, gdzie można posłuchać cygańskiej muzyki i posmakować regionalnych węgierskich przekąsek. Wizyta w winnicy, gdzie spróbujemy lokalnych win. Wieczorem przejazd do stolicy Węgier - Budapesztu - miasta nad Dunajem. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Budapesztu. Po zmroku przejazd do miasta i wjazd na Wzgórze Gellerta, skąd delektować się będziemy panoramą Budapesztu z przepięknie oświetlonymi mostami na Dunaju. (Trasa ok. 180 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - położone zazwyczaj na obrzeżach miast - (razem 6 dób hotelowych: Eger – 1, Budapeszt - 2, w okolicach Balatonu- 2, Słowacja – 1).
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja.
Pokoje
1-, 2- i 3 – os. z łazienką, TV.
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: Eger- 1, Budapeszt- 2, w okolicach Balatonu- 2, Słowacja- 1; 6 śniadań, ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania: usługa przewodników lokalnych, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, TOUR GUIDE SYSTEM, degustacja wina, rejs statkiem w Budapeszcie, rejs łódką w jaskini, kąpieliska termalne ok. 120 EUR i 6000 HUF (w tym 1000 HUF zwrotnej kaucji za opaskę na kąpielisku Dejem) oraz taksa klimatyczna ok 6,5 EUR. Dodatkowo: kolacja w czardzie (ok. 34 EUR), kolacja w Balatonfured (ok. 25 EUR), kolacja w Badacsony/ Szigliget (ok. 25 EUR).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wegry-i-balaton-witalne-wegry/zakwaterowanie-wbo
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.2 Ocena ogólna tej wycieczki
5.0
Program wycieczki
5.1
Pilot
5.5
Transport
4.5
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
2.8
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.