Węgry i Balaton - Witalne Węgry

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.0 /6 ( 22 opinii )
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Kąpieliska termalne • Odpoczynek nad Balatonem • Spływ łódką po podziemnej rzece • Region winny „Dolina Pięknej Pani” • Lokalny folklor i czarda • Dawna i obecna stolica Węgier - Szekesferherver i Budapeszt • Rejs po Dunaju • Opactwo benedyktyńskie na półwyspie Tihany • Ulubione miejsce cesarzowej Sissi - Balatonfured • Fabryka porcelany w Herend • Bez nocnych przejazdów

Terminy i ceny wycieczki 8

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Słowackiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd na Węgry. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Egeru. (Trasa od granic Polski ok. 330 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie. Dzień zaczniemy od wizyty na kąpielisku Dejem - jednym z najnowszych kąpielisk termalnych na Węgrzech, gdzie znajdziemy liczne baseny otwarte, zjeżdżalnie, bar na wodzie oraz kryte kąpielisko jaskiniowe. Tutejsze wody wspomagają leczenie chorób stawów kończyn, poprawiają krążenie krwi i zdolność do ruchu. Następnie spacer po mieście znanym z produkcji wina Egri Bikaver - Byczej Krwi. Po południu odwiedzimy „Dolinę Pięknej Pani”, winiarskie zagłębie na zachodnim skraju Egeru. To okolica słynąca z uprawy winorośli i licznych piwniczek winnych, gdzie można posłuchać cygańskiej muzyki i posmakować regionalnych węgierskich przekąsek. Wizyta w winnicy, gdzie spróbujemy lokalnych win. Wieczorem przejazd do stolicy Węgier - Budapesztu - miasta nad Dunajem. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Budapesztu. Po zmroku przejazd do miasta i wjazd na Wzgórze Gellerta, skąd delektować się będziemy panoramą Budapesztu z przepięknie oświetlonymi mostami na Dunaju. (Trasa ok. 180 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - położone zazwyczaj na obrzeżach miast - (razem 6 dób hotelowych: Eger – 1, Budapeszt - 2, okolice Balatonu- 2, Słowacja – 1).
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja.
Pokoje
1- i 2- os. (możliwość dostawki) z łazienką, TV.
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach (6 rozpoczętych dób hotelowych: Eger- 1, Budapeszt- 2, okolice Balatonu- 2, Słowacja- 1), 6 śniadań, program turystyczny j.w, opiekę pilota i ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług lokalnych przewodników, systemu TOUR GUIDE, degustacji wina, rejsu statkiem w Budapeszcie, rejsu łódką w jaskini, wstępu na kąpieliska termalne - orientacyjny koszt uczestnictwa w programie: ok. 145 EUR/os i 6600 HUF/os (w tym 1000 HUF/os zwrotnej kaucji za opaskę na kąpielisku Dejem) (płatne na miejscu), taksy klimatycznej ok. 8 EUR/os (płatne w hotelach). Dodatkowo płatne (dla chętnych): kolacja w czardzie (ok. 38 EUR/os), kolacja w Balatonfured (ok. 26 EUR/os), kolacja w Badacsony/ Szigliget (ok. 25 EUR/os).Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wegry-i-balaton-witalne-wegry/zakwaterowanie-wbo
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

5.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Węgrzech! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon