Wenecja - Amore Mio

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.6 /6 ( 4 opinii )
Wenecja – Amore Mio – 3 dni • Pałac Dożów – siedziba Dożów Weneckich • Bazylika św. Marka – najbardziej wyjątkowa Bazylika na świecie • wieża Campanile – niezapomniany widok Laguny Weneckiej • Canale Grande – niepowtarzalny kanał na mapie miasta • gondole – poczuj się jak prawdziwy Wenecjanin

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

07:25 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady.
09:25 Wylot z Warszawy.
11:20 Przylot do Wenecji, transfer do hotelu w ok. Wenecji i zakwaterowanie. Zwiedzanie Wenecji – niepowtarzalny spacer po najbardziej urokliwych zakątkach miasta. W programie spacer od Piazza di Roma, gdzie znajduje się stacja kolejowa, poprzez Getto Weneckie do słynnego Mostu Rialto, który przerzucony jest przez największy kanał miasta –Canale Grande. Następnie rejs gondolami po kanałach weneckich i Canale Grande, pozwalający na odkrycie miasta z zupełnie innej perspektywy. Późnym wieczorem powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 60 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd na parking Tronchetto, skąd wypłyniemy statkiem turystycznym na lagunę wenecką, aby odwiedzić najbardziej kolorową wyspę Wenecji – Burano. Wyspa Burano znana jest z kolorowych domów i słynnych koronek weneckich. Spacer i czas wolny na wyspie. Następnie przepłyniemy w okolice Placu św. Marka. Zwiedzanie miasta, rozpoczniemy od wjazdu na wieżę Campanile znajdującej się na Placu św. Marka, z której będziemy podziwiać wyjątkową panoramę laguny weneckiej. Następnie przespacerujemy się po Placu św. Marka, gdzie znajdują się najważniejsze zabytki miasta – od Pałacu Dożów po Bazylikę św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w najważniejszym muzeum miasta – Pałacu Dożów, a następnie odwiedzimy Bazylikę św. Marka. Czas wolny. Wieczorem proponujemy kolację w restauracji menu typowo weneckie (płatna dodatkowo). Późnym wieczorem powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 30 km).

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/ *** położony w pobliżu centrum (ok. Mestre) lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych Wenecji (3 rozpoczęte doby hotelowe). Hotel położony w mieście satelickim (30-65 km do centrum), na trasie pomiędzy zwiedzanymi miastami.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Wenecji, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelach (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacja (1), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsów barką turystyczną i gondolami), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 160 EUR – płatne obowiązkowo pilotowi, jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych – łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych. Wycieczki lokalne: kolacja w restauracji ok. 35 EUR.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 05.04.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów – bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/studenckiej. - niepełnosprawnych – bilety ulgowe/bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wenecja-amore-mio/zakwaterowanie-zan-lato
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour giude.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.6
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.9
Transport
3.9
Zakwaterowanie
4.3
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.