Opinie klientów o Wiedeń i dolina Wachau - potęga cesarstwa Habsburgów i naddunajskie pejzaże - dla wygodnych

5.2 /6
Intensywność programu
4.7
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.4
Transport
5.1
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

grzamar1@gmail.com 07.10.2022

Wiedeń i dolina Wachau - potęga cesarstwa Habsburgów i naddunajskie pejzaże - dla wygodnych

Krótka trasa pokazująca ciekawe miejsca w Austrii.W programie jest Wiedeń - stolica i najwieksze miasto Austrii,malownicze połozone nad Dunajem,gdzie tworzyli najsłynniejsi kompozytorzy,Dolina Wachau,Krems - połączenie dwóch miast o tysiącletniej historii.Organizacja,pilot,transport i miejscowy przewodnik wspaniali,jedynym minusem były przesiadki w drodze powrotnej - całkowity bałagan i brak koordynacji(były tyko trzy autokary).

6.0/6

Marta, Toruń 29.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Rewelacyjna wycieczka

Wiedeń imponujący, pilot wycieczki bardzo sympatyczna i z poczuciem humoru, świetna Pani przewodnik z ogromną wiedzą i umiejętnością przekazania tej wiedzy. Organizacja podróży, plan zwiedzania bardzo dobre, bardzo intensywny program, dzięki czemu można naprawdę sporo zwiedzić.

6.0/6

Jolanta 06.09.2019

Zachwycajacy Wiedeń

Ciekawa trasa, bardzo dobry pilot,rewelacyjny koncert

6.0/6

ROBERT, BYDGOSZCZ 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Rewelacyjna objazdówka po przepięknym Wiedniu i równie pięknej dolinie Wachau

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z całej imprezy. Bardzo dobry przekrojowy program który myślę spełnił oczekiwania nawet bardziej wymagających uczestników. Hotel położony w 12 dzielnicy 20 minut spacerkiem od Schönbrunn (idealnie na wieczorny spacer, ale tylko w dzień przyjazdu) smaczne śniadania w hotelu. Program zwiedzania zgodny z opisem no czasami można by się przyczepić do zbyt małej ilości czasu np. na Belveder (nie starczyło czasu na ogrody różane w parku przy nim). Osobne miejsce muszę poświęcić pani Elwirze przewodniczce w czasie całej wycieczki. Niesamowita osoba pełna pasji do tego co robi o ogromnej wiedzy i znakomitej umiejętności jej przekazu. Potrafiła zainteresować historią cesarstwa Austro Węgierskiego nawet osoby które nie specjalnie lubią historię. Życzył bym sobie taką panią przewodnik na każdej wycieczce. Szczerze mogę polecić ten program wszystkim ludziom ciekawym świata.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem