Wielkoruskim Szlakiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.9 /6 ( 25 opinii ) Last minute
Wycieczka autokarowa
Moskwa - Stary i Nowy Arbat • Kreml i Galeria Trietiakowska • Stara Ruś - Włodzimierz i Suzdal • Siergijew Posad i Ławra • Nowogród Wielki i sobory • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Peterhof i Wielka Kaskada • Pałac Zimowy i Ermitaż • rejs po kanałach i Newie

Terminy i ceny wycieczki 5

2 750 zł
( za osobę / 10 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Litwę. Wieczorem przyjazd na Łotwę. Zakwaterowanie w hotelu w Rezekne. (Trasa ok. 700 km (z Warszawy)).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Około południa przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Moskwie. (Trasa ok. 700 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (9 rozpoczętych dób hotelowych: Rezekne - 1, Moskwa - 3, Peresław Zaleski - 1, Nowogród Wielki - 1, Sankt Petersburg - 3).
Pokoje
1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Wizy
Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza; w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy; prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania); 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami; informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx; w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy); w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt; brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU; w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz; instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), 9 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy rosyjskiej (80 EUR /os. - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki); biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (250 EUR/os. - pakiet świadczeń płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki); 5 obiadokolacji w Moskwie i Petersburgu (60 EUR/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wielkoruskim-szlakiem/zakwaterowanie-wsz
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
 
 
 
4.9

Ocena ogólna tej wycieczki

4.9
Program wycieczki
4.1
Pilot
4.3
Transport
5.2
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.