Plac Czerwony, Moskwa

Krem, Suzdal

Cerkiew Zbawiciela na Krwi, Petersburg

Mauzoleum Lenina, Moskwa

Pałac Zimowy, Petersburg

Arbat, Moskwa

Pałac, Peterhof

Pomnik Zdobywców Kosmosu, Moskwa

Kreml, Moskwa

Carskie Sioło

Wystawa Osiągnięć Gospodarki Narodowej, Moskwa

Ławra, Siergijew Posad

Wielkoruskim Szlakiem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.8 /6 ( 36 opinii )
Wycieczka autokarowa Wycieczka potwierdzona
Moskwa - Stary i Nowy Arbat • Kreml i Galeria Trietiakowska • Stara Ruś - Włodzimierz i Suzdal • Siergijew Posad i Ławra • Nowogród Wielki i sobory • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • rejs po kanałach i Newie • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Peterhof i Wielka Kaskada • Pałac Zimowy i Ermitaż

Terminy i ceny wycieczki 4

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Litwę. Wieczorem przyjazd na Łotwę. Zakwaterowanie w hotelu w Rezekne. (Trasa ok. 750 km - z Warszawy).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Około południa przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Wieczorem przyjazd do Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 700 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (9 rozpoczętych dób hotelowych: Rezekne - 1, Moskwa - 3, Peresław Zaleski - 1, Nowogród Wielki - 1, Sankt Petersburg - 3).
Pokoje
1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie
śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Wizy
Do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza. W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni licząc od daty rozpoczęcia imprezy; prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania dostępną na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy); 1 biometryczne zdjęcie: nie starsze niż 6 miesięcy licząc do dnia składania wniosku, umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, bez ramki, w rozmiarze 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy i okularów, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami; informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx. W przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy). W przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt. Błędnie podane dane lub niewłaściwa fotografia mogą skutkować odmową wydania wizy lub jej anulowaniem na granicy. Brak lub anulacja wizy będzie równoznaczne z rezygnacją z imprezy zgodnie z OWU. W przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), 9 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000 EUR, KR do 5000 EUR, NNW do 3000 EUR i bagażu do 300 EUR).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy rosyjskiej (80 EUR/os - płatne na miejscu); biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (250 EUR/os - pakiet płatny na miejscu); 2 obiadokolacji w Moskwie i 3 w Petersburgu (60 EUR/os - płatne fakultatywnie na miejscu).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wielkoruskim-szlakiem/zakwaterowanie-wsz
Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Dodaj opinię

4.8

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon