Opinie klientów o Movenpick Resort Waverly

5.8 /6
15 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.6
Pokój
5.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Waldemar, --- 19.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Wyspa Pho quec

Gorąco polecam pobyt na tej wyspie.Wybraliśmy się z biura Rainbow i nie żałujemy, kontakt z naszą opiekunką był wzorowy. Wybór hotelu okazał sie znzkomity gdyż po wypożyczeniu skutera mieliśmy podobne odległości do wielu ciekawych miejsc. Z atrakcj na miejscu polecam plażę Sao i farmę pieprzu , dodatkowo można kupić doskonałe perły lecz nie na bazarze tylko w sklepie fimowym.

6.0/6

Aleksandra, Lędziny 18.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

pobyt po objazdówce Żar tropików

Hotel na najwyższym poziomie, przepiękne przestronne pokoje. Hotel nowy i to widać. Bardzo dobre śniadania. Jednak oddalony spory kawałek od miasta. Biorąc tylko nocleg ze śniadaniem, trzeba albo być ""skazanym" na jedną restaurację przy głównej drodze The Garden, albo jadać w hotelu (ceny wysokie!), albo wypożyczyć skuter i cudownie wolnym jadać gdzie ma się tylko ochotę, my tak zrobiliśmy i to było fantastyczne.

6.0/6

Ewa, Rabka Zdrój 16.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

przyjemne miejsce

Bardzo dobre warunki mieszkaniowe, pyszne śniadania. Piękna plaża, czysta woda, brak animacji. polecamy zakupy w maleńkim sklepiku mieszczącym się przy głównej bramie wjazdowej do resortu (można tam podjechać meleksem z recepcji). Jest tam też restauracja GARDEN, z przepysznym jedzeniem, świeżo wyciskanymi sokami w bardzo atrakcyjnych cenach, gdyż sam hotel ma dość wysokie ceny gastronomii i alkoholi. Wszystko to znajdziecie w pięknej scenerii kawiarni GARDEN po lewej stronie głównego wjazdu do resortu, serdecznie polecamy.

6.0/6

Wojciech, Gorzen Gorny 02.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

All inclusive Movenpick

Mozna o hotelu przekazac same dobre i bardzo dobre opinie .Jedna rada nie kupowac all inclusive tylko stolowac sie w restauracjach hotelowych jezeli juz .Opcja all inclusive polega na 3 posilkach z karty co jest niemozliwe prawie do wykorzystania
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem