Opinie klientów o Movenpick Resort Waverly

5.7 /6
32 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.7
Pokój
5.8
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 15.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

świetny hotel

Movenpick, który okazał się strzałem w 10! Zostaliśmy zakwaterowani w budynku Residence, z czego na początku byliśmy niezadowoleni, bo jest najdalej od plaży. Jednak już po 1 dniu okazało się, że to najlepsza miejscówka. Ze względu na to, że znajduje się trochę dalej, panuje tu cisza i spokój, a na basenie zawsze o każdej porze nie ma problemu z leżakami. W hotelu pyszne jedzenie i świetne drinki, obsługa bardzo miła i pomocna. Koniecznie trzeba się wybrać na wycieczkę kolejką linową oraz na północ wyspy do zoo, w którym można samodzielnie karmić żyrafy, lemury i słonie oraz na plażę z rozgwiazdami (rzeczywiście jest ich zatrzęsienie!).

6.0/6

Rafał, Chomecice 01.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Niezapomniane wspomnienia

Wspaniały hotel z wyśmienitym jedzeniem. cudowna plaża. Co do jedzenia poza hotelem to nie ma najmniejszego problemu. Restauracja Garden przy wjeździe na teren resortu oraz sklep. My poza tym korzystaliśmy z taksówki Grab i jeździliśmy do miasta. koszt ok 25 zł w jedną stronę.

6.0/6

Marcin Paweł, Wrocław 09.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

odpoczynek po objeździe

Świetny hotel na relaks, szczególnie po objeździe. Faktycznie zasługuje na 5 gwiazdek. Personel bardzo uczynny, chociaż słabo mówi po angielski, ale się stara. Hotel ma własna pomoc medyczną dostępną faktycznie w ciagu kilkunastu minut i bez dodatkowych opłat (potrzebowałem ich pomocy przez parę dni po kontuzji na skuterze), więc nie traciłam czasu na wizytę w szpitalu. Położenie trochę na północ od miasteczka była dla nas jego zaletą, a nie wadą. Dwa razy dzienne organizują odpłatnie przejazd autobusem do miasteczka (cena 80.000 dongów w obie strony) Długa piaszczysta plaża jest naprawdę czysto, co niej jest tak oczywiste w Wietnamie. Na początku marca nie było zbyt dużo turystów, a pogoda słoneczna i ciepła.

6.0/6

Sławomir, CZELADŹ 24.11.2022

Polecam gorąco

Doskonały wypoczynek . Dostałam więcej niż oczekiwałam . Serwis i obsługa hotelu na 6+. Plaża przy hotelu z cudownym piaskiem i leżakami bezpłatnie. Polecę każdemu kto chce w komforcie odpocząć . Wyżywienie przepyszne i zawsze dostaniecie je z uśmiechem .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem