Wyspy Catalina

Martynika

Saint Martin

Góra Pelee, Martynika

Papuga Ara

Wyspa Catalina

Philisburg, Sint Maarten

Antigua

Rozgwiazda, Haiti

Targ, Gwadelupa

Wyspa Saona

Wyspy Nawietrzne - Rejs

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania + full board
Last minute
Wycieczka samolotem
Dominikana – rajska wyspa • Antigua – plaże z białym i różowym piaskiem • Saint Lucia - najpiękniejsza z Wysp Nawietrznych • Sint Maarteen - francusko-holenderski kontrast • Martynika - wyspa kwiatów • Statek Costa Favolosa **** z 3 posiłkami w formie bufetu • polski pilot na pokładzie statku

Terminy i ceny wycieczki 2

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot samolotem rejsowym z Warszawy (z przesiadką w jednym z europejskich portów) na Dominikanę. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowo-celna. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu czas wolny. Jedną z propozycji (dla chętnych, dodatkowo płatne) będzie wyprawa na rajską wyspę – Saona. Tam zatrzymamy się na relaks w cieniu palm na jednej z karaibskich plaż z białym, koralowym piaskiem (fenomenalne zdjęcia!). W czasie drogi do tego raju na ziemi zatrzymamy się także w naturalnym basenie - płyciźnie – La Piscina (głębokość ok. 1 m) – by podziwiać kolorowe rozgwiazdy w ich naturalnym środowisku u wybrzeży wyspy Haiti. Pokład naszego statku rozbrzmiewać będzie muzyką latino, pojawią się „pirackie napoje”. Transfer do portu, zakwaterowanie na statku. Na noc statek pozostanie zacumowany w porcie w Republice Dominikany.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Statek – Costa Favolosa - duży statek wycieczkowy, zbudowany w 2011 r., należący do włoskiego armatora „Costa Cruises”. Statek składa się z 14 pokładów, ma 290 m dł., a załoga liczy ponad 1100 osób. Statek może zabrać na pokład 3800 pasażerów.

Kabiny: 1508 kabiny o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem lub bulajem). Wszystkie kabiny wyposażone są w 2 osobne łóżka lub jedno łóżko małżeńskie, posiadają: łazienkę (prysznic, toaleta, suszarka do włosów), telewizor, mini sejf oraz klimatyzację. Część kabin wyposażonych jest w dodatkowe łóżko podwieszane (na zapytanie).
- Kabina wewnętrzna bez okna. Zlokalizowane na pokładach 1, 2 oraz 6 - 10
- Kabina zewnętrzna z oknem lub "bulajem". Zlokalizowane na pokładach 1, 2 oraz 6 - 9. W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary, kształty (możliwy "bulaj"- okrągłe okno) i widoki.
- Kabina zewnętrzna z balkonem. Zlokalizowane na pokładzie 6 - 11
Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, żywności, napojów oraz żadnych materiałów łatwopalnych.

Uwaga! - kobiety powyżej 24 tyg. ciąży, niemowlęta do 24 miesiąca życia oraz osoby poniżej 18 lat życia (jeśli nie są pod opieką prawnych opiekunów) nie mogą odbyć rejsu i nie zostaną wpuszczone na statek.

Do dyspozycji gości: recepcja, windy, mini-galeria handlowa, 5 restauracji (w tym jedna restauracje dodatkowo płatne, do których należy zrobić rezerwację), 13 barów, klub nocny (dyskoteka), kasyno, teatr, 4 baseny, 5 jacuzzi, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), wielofunkcyjne boisko sportowe, miejsce do joggingu, salon (dodatkowo płatne), Internet (dodatkowo płatny). Dla dzieci: mini club (podział wg grup wiekowych). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, muzyka na żywo, itp. Podczas niektórych imprez wieczornych wymagane stroje wieczorowe.

Usługi typu: Internet, fax, telefon, masaże, zabiegi kosmetyczne, pralnia, usługi medyczne, zajęcia z instruktorem itp. oraz są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są tylko karty kredytowe.

Wyżywienie: W cenie: 3 posiłki - śniadania, obiady/lunche i kolacje w restauracjach głównych i bufetowych.
Dodatkowo płatne - oferta kulinarna pozostałych restauracji; napoje do obiadów, kolacji oraz między posiłkami, napoje alkoholowe (alkohol jest sprzedawany osobom, które ukończyły 21 lat; osobom w wieku 18-20 lat – za zgodą prawnych opiekunów). Możliwość dokupienia na statku dodatkowych pakietów all inclusive z napojami (pakiety bezalkoholowe lub uwzględniające określone alkohole). Cena pakietu All Inclusive waha się od ok. 20 USD/os/dzień (napoje tylko do posiłków – obiadu i kolacji) do ok. 50 USD/os/dzień (pakiet z drinkami i mini barem). Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie go przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu. Pakiety płatne są dodatkowo (poza depozytem). Na statku obowiązuje zakaz wnoszenia napojów (w tym alkoholi) z zewnątrz.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na Dominikanę z przesiadką w jednym z europejskich portów, 1 nocleg na Dominikanie w hotelu *** ze śniadaniem, zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych) na statku 4* armatora Costa Cruises o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych), wyżywienie na statku: 3 posiłki; kabiny 2 os.(możliwość dostawki) z łazienkami (opis kabin i statku j.w), korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery z/na lotnisko na Dominikanie, wyżywienie na statku wg opisu jak wyżej, opiekę polskojęzycznego pilota/rezydenta lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), opłaty lotniskowe i portowe.

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za serwis pokładowy oraz napiwki dla kierowców (ok. 135 USD/os.) - płatne na miejscu, wycieczek fakultatywnych na Dominikanie, wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Dominikanie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon