Włochy - Jezioro Garda i Ocean Rozrywki

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.6 /6 ( 5 opinii ) -43% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
JEZIORO GARDA - RODZINNE PARKI ATRAKCJI - 9 dni • Wenecja - królowa laguny • Garda - największe i najpiękniejsze jezioro Włoch • Park Gardaland - baw się i raduj • Werona - romantyczna historia Romea i Julii • Park Safari – „oko w oko z naturą” • Canevaworld - szalone wariacje wodne • Kolejka górska - spojrzenie na Dolomity • Padwa - uczona i święta • Triest i Grotta Gigante

Terminy i ceny wycieczki 19

1 262 zł
( za osobę / 9 dni )

Data wyjazdu: 12.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą – najwyższą budowlę w mieście. Zwiedzanie zakończymy przy słynnym Moście Rialto. Następnie czas wolny. Po południu rejs gondolami po kanałach weneckich. Wieczorem przejazd na nocleg do hotelu w ok. Wenecji. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/ *** klasy turystycznej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 6 rozpoczętych dób hotelowych: Wenecja/ Padwa (2), Werona/ Jez. Garda (4).
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje
skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (6 rozpoczętych dób hotelowych), 6 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (6), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 215 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 7 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej. - niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wlochy-jezioro-garda-i-ocean-rozrywki/zakwaterowanie-wrd
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.8
Program wycieczki
5.1
Pilot
5.5
Transport
5.2
Zakwaterowanie
4.7
Wyżywienie
4.5
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.