Włochy - Kanonizacja Jana Pawła II - samolot

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.5 /6 ( 1 opinii )
Kanonizacja Jana Pawła II - Santo Subito! - Watykan – kanonizacja i grób Świętego Jana Pawła II - Rzym – to co najpiękniejsze w mieście

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 24.04 (czwartek)

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku w Warszawie. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.
Bezpośredni przelot liniami czarterowymi do Rzymu. Transfer do hotelu, następnie przejazd do centrum Rzymu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Bazyliki Św. Pawła za Murami, uznawanej za miejsce pochówku Apostoła. Następnie przejazd na wzgórze Awentyn, gdzie przez „dziurkę od klucza”, podziwiać będziemy kopułę bazyliki Św. Piotra. Kolejnym punktem programu będą Usta Prawdy, znane z filmu „Rzymskie Wakacje” oraz dzielnica Trasteve z Bazyliką Santa Maria di Trastevere. Spacer zakończymy na słynnym Placu Campo dei Fiori. Następnie przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 2 25.04 (piątek)

Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Bazyliki Św. Jana na Lateranie, która jest „ matką i głową wszystkich kościołów miasta i świata”. Kolejnym etapem zwiedzania będą zabytki antyczne: przejdziemy śladami starożytnych Rzymian przez: Koloseum (podziwiane z zewnątrz), Forum Romanum, Łuk Konstantyna, a także Kapitol. Zwiedzanie zakończymy na słynnym Placu Weneckim. W dalszej części programu: Plac Hiszpański, słynna Fontanna di Trevi, Panteon oraz Plac Navona. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** (3 rozpoczęte doby hotelowe) - hotel położony w okolicy centrum Rzymu (do 20 km od ścisłego centrum). Pokoje: skromnie urządzone, 2 i 3-osobowe z łazienkami i WC.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko)
Świadczenia
Cena obejmuje przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko – hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelach (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą kolacje (3), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacja, przewodnicy, przejazdy metrem, system Tour Guide): ok. 110 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR – płatne bezpośrednio w hotelach).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wlochy-kanonizacja-jana-pawla-ii-samolot/zakwaterowanie-wks
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.5 Ocena ogólna tej wycieczki
4.0
Program wycieczki
5.5
Pilot
3.0
Transport
5.0
Zakwaterowanie
3.0
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.