Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Kalabria All inclusive

All inclusive Włochy
Flaga Państwa

All inclusive Włochy

Wakacje na czubku włoskiego buta – all inclusive w Kalabrii

Nazywana przez Włochów „terra da scoprire", czyli „kraina do odkrycia”, słoneczna Kalabria to jeden z najpiękniejszych turystycznych rejonów Włoch. Od zachodu oblewana jest przez Morze Tyreńskie, od wschodu zaś przez Morze Jońskie. Co najważniejsze, Kalabria wciąż nie została jeszcze w pełni odkryta przez masową turystykę. Dlatego przyjeżdżając tu na swoje wakacje all inclusive możecie liczyć na piękne plaże, kryształowo czystą wodę oraz średniowieczne miasta leżące u podnóży gór. W dodatku Kalabria może pochwalić się 320 dniami słonecznymi w ciągu roku, co sprawia, że region ten to wymarzona wakacyjna propozycja.

Kalabryjskie plaże – all inclusive w raju

Zarówno wybrzeże tyrreńskie, jak i jońskie obfitują w różnorodne plaże. Z jednej strony mamy urokliwe miejskie plaże, z drugiej strony bardziej dzikie fragmenty wybrzeża, otoczone egzotyczną roślinnością, rozcięte górami wcinającymi się w morze. Prawdopodobnie najsłynniejszą plażą Kalabrii jest Tropea – znana z krystalicznie czystej wody, złocistego piasku i niezapomnianych wręcz widoków. Jeżeli lubicie skałki, wybierzcie się do Scalei, której plaża kryje w sobie niezwykłe groty. All inclusive w Kalabrii to również okazja, by odwiedzić Briatico, znane przede wszystkim z zapierających dech w piersiach klifów. Ponadto warto z pewnością zajrzeć również do San Giuseppe, Sant Irene, Trianiti czy Cocci.

Krajobrazy, które zapierają dech w piersiach – all inclusive w Kalabrii

Wypoczywając w Kalabrii podczas wczasów all inclusive nie sposób nie zobaczyć Capo Vaticano. Tutejsza woda, zgromadzona wokół skalistego cypla zachwyca przejrzystością, zachęcając do uprawiania sportów wodnych. Z góry cypla rozciąga się zaś doskonały widok na panoramę okolicy. Skalisty cypel jest również podstawą, na której powstała urokliwa Scilia – jedna z perełek Kalabrii. Porządku w miejscowości strzeże dawny zamek zbudowany przez ród Ruffo, położony malowniczo na stromym zboczu. Prawdziwego dreszczyku emocji dostarcza trasa wiodąca przez Marateę i Acquafreddę. Rewelacyjne punkty widokowe, klify i wąskie zatoczki oddają wszystko co najlepsze w krajobrazie Amalfi.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem