ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Sardynia, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Sardynia
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Sardynia Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Sardynia
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Włochy Sardynia

Niepowtarzalne wakacje na Sardynii – dolce vita za… dobre pieniądze!

Sardynia to wyspa we Włoszech, kryjąca wiele ciekawych miejsc. Na wyspie zaznać możesz prawdziwie włoskiego dolce vita. Tutejszy śródziemnomorski klimat, malownicze zabytki, urzekająca architektura i lazur morza zachęca do spędzenia w tym miejscu… wymarzonych wakacji! Dzięki ofercie last minute zdecydować się możesz na błogi wypoczynek z opcją all inclusive bądź wycieczkę objazdową połączoną z leniwym… plażowaniem. Tylko od Ciebie zależy, jaki rodzaj odpoczynku wybierzesz!

Last minute na Sardynii – doskonała szansa dla wielbicieli aktywnego wypoczynku

Malownicze klify, potężne wydmy porośnięte jałowcem oraz spektakularne jaskinie co roku przyciągają turystów, którzy uwielbiają bliskość natury. Na Sardynii roślinność jest niezwykle bujna, umożliwiając cudowny wypoczynek w jej otoczeniu. Wypocznij z rodziną dzięki ofercie last minute w pobliżu zatoki Orosei lub na półwyspie Caccia – to świetna baza wypadowa dla amatorów sportów ekstremalnych takich, jak wspinaczka po klifach! Znajduje się tu ścianka o długości 200 m, z której możesz udać się wybrać do groty Neptuna. Na aktywnych czeka również wąwóz Su Gorroppu – jeden z najgłębszych w całej Europie! Dzięki ofercie last minute możesz wybrać się również do Anghelu Ruju – właśnie w tym miejscu posłuchasz historii o dawnych grobowcach i… wierzeniach tubylców.

Wakacje last minute? Włoska Sardynia!

Korzystając z oferty last minute możesz wybrać się chociażby do Caligaro, gdzie dostrzeżesz toskańskie wpływy połączone z typowo… nadmorską atmosferą. Na odkrycie czekają również zjawiskowe Costa Smeralda i Alghero! Wybierz się także do prehistorycznej wioski Seria Orios, gdzie w całości pochłoną Cię legendy o neolitycznych kompleksach wyspy. Bajeczne plaże to zatem tylko jeden z wielu powodów, dla których warto wybrać Sardynię na last minute! Niezwykła rozmaitość wybrzeża, piękne i przezroczyste morze, a także łagodny klimat i gościnność mieszkańców sprawią, że nigdy nie zapomnisz wakacji spędzonych na tej jednej z najpiękniejszych wysp Italii!