Włoski Niezbędnik samolotem

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.5 /6 ( 3 opinii )
Zwiedzanie Wenecji: rejs barką turystyczną na Plac św. Marka, spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą - najwyższą budowlą w mieście. Następnie przejdziemy do najważniejszych mostów weneckich: Mostu Westchnień oraz Rialto. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. Po południu rejs gondolami po Canale Grande. Wieczorem przejazd do hotelu na nocleg.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot liniami czarterowymi do Werony. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w okolicy Wenecji. (Trasa ok. 130 km).

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Wenecji: rejs barką turystyczną na Plac św. Marka, spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlą w mieście. Zwiedzanie zakończymy w dzielnicy Rialto gdzie znajduje się słynny most na Kanale Grande. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. Po południu rejs gondolami po Canale Grande. Wieczorem przejazd do hotelu w ok. Wenecji na nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Wszystkie noclegi w hotelach **/*** (7 rozpoczętych dób hotelowych). Skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.Hotele położone są w okolicach miast (30-65 km do centrum): Wenecja/ Lido di Jesolo/ okolice Padwy (2), Florencja/ Chianciano (1), Rzym/ Fiuggi/ Fiano Romano (2), Werona/ Lido di Jesolo/ Padwa (2).
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko)
Świadczenia

ŚWIADCZENIA
Cena obejmuje przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem (WC, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą kolacje (6), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz metra w Rzymie), lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch, wycieczek lokalnych (Padwa – 10 EUR, Ferrara – 10 EUR, wieczór włoski – 25 EUR), dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu, przewodnicy, rejs statkiem i gondolami, przejazdy metrem, system TGS): ok. 120 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet, (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR – płatne bezpośrednio w hotelach).

O
bsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. PATRZ: OPIS - PZECZYTAJ KONIECZNIE.

Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wloski-niezbednik-samolotem/zakwaterowanie-vre
 
 
 
5.5 Ocena ogólna tej wycieczki
5.7
Program wycieczki
6.0
Pilot
5.7
Transport
3.8
Zakwaterowanie
3.5
Wyżywienie
4.8
Intensywność programu

Wycieczki w tym regionie

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.