Opinie klientów o Włoski Niezbędnik

5.2 /6
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.3
Wyżywienie
3.9
Zakwaterowanie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Biłgoraj 25.05.2015

Włoski Niezbędnik wiosną 2015

Wycieczka zorganizowana bardzo profesjonalnie. Program ułożony tak, że więcej chyba w takim okresie zobaczyć się już nie da. Naprawdę bardzo fajni przewodnicy. Pani Asia (pilotka) mimo "trudnej" grupy wywiązała się z zadania rewelacyjnie. Termin wycieczki 18-24.04.2015 pogoda w Rzymie 29 stopni, pełne słońce - super!

6.0/6

Klaudia, Banino 22.06.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Bardzo udana wycieczka

W czerwcu byliśmy na wycieczce Włoski niezbednik. Myślę a wręcz jestem przekonana ze był to bardzo dobry pomysł. Trafiliśmy na swietnego pilota Pana Przemka. Dbał od samego początku do samego końca o każdego z nas jako grupa i indywidualnie. Wycieczka w ciągłym ruchu ale dzięki temu zobaczyliśmy dużo wspaniałych miejsc. Tego wyjazdu nie da sie opisać dlatego warto wykupić wycieczkę i jechać . Warto !! :)

6.0/6

Magdalena Bydgoszcz 28.03.2014

Rewelacja

Wycieczka naprawdę godna polecenia jak i jej obsługa. Napięty program dużo atrakcji,ale wszystko dopięte na ostatni guzik,naprawdę uczestnik mógł się czuć komfortowo. Biuro bezkonkurencyjne w porównaniu do innych.

6.0/6

Jolanta 26.04.2019

niezbędnik Włoski , marzec 2019

Fajna intensywna wycieczka. Miła pilotka Pani Agata , pomocna ,z ogromną wiedzą,kierowcy wspaniali . Fajni współwycieczkowicze. Jeżeli lubisz zwiedzać wspaniałe miejsca to wycieczka dla Ciebie. Jedzenie w/g mnie dobre. Niektórzy nażekali że mało...mnie wystarczyło aż nadto. W ostatnim hotelu wspaniałe spagetti w ilości ile kto sobie życzył. Polecam również domówienie fakultetu w postaci Wieczoru Włoskiego była super zabawa. Na wycieczce odwiedzicie wiele wspaniałych miejsc. Przewodnicy z dużą wiedzą opowiadają o miejscach w których będziecie. Jest intensywnie, ale każdy da radę w czasie spacerów po Rzymie czy Florencji. Jak niezbędnik to musi być Wenecja i przepłynięcie się gondolą. Asyż na zakończenie ze swoją zwartą zabudową i wspaniałymi świątyniami Nas oczarował. Cieszymy się że wybraliśmy właśnie tą wycieczkę.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem