Opinie klientów o Włoskie Wakacje - Dla wygodnych

5.0 /6
opinie
Intensywność programu
4.0
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

BEATA, CZĘSTOCHOWA 14.07.2022

Włoskie wakacje dla wygodnych

Byłam pierwszy raz na tego typu wycieczce. Super, polecam. Program dosyć intensywny, przemieszczanie się prawie codziennie oraz upały były trochę męczące ( nie dla leniwych), ale za to dwa dni plażowania w Rimimi- błogo! Tam też mała wpadka z pokojami ( pomyślnie zakończona). Pilotka, p. Magda A. oraz kierowcy -przemili, zadbali o dobrą atmosferę. Grupa była zgrana. Bardzo fajnie spędziłam czas. Myślę już o następnych wakacjach. Beata.

5.0/6

IWONA, Biała Podlaska 23.07.2022

włoskie wakacje

Wypoczynek objazdowy to mój pierwszy raz. Wbrew różnym obawom ogólnie jestem zadowolona. Fakt, że wszędzie było szybko, mało wolnego czasu, ale dużo zobaczyłam. Przewodniczki w każdym prawie miejscu świetne. Nasza pilotka - p.Magda -wspaniała - zawsze uśmiechnięta, z poczuciem humoru, z ogromną wiedzą przekazywaną w bardzo przystępny sposób. Kierowcy - p.Wiesio i p.Szymon -przesympatyczni, z klasą, świetnie radzący sobie w każdych warunkach. Minusem były niektóre hotele (nie wszystkie) - w jednym trzeba było dopłacać do klimatyzacji (w Fiuggi). W ostatnim (w Rimini) już sam meldunek zostawiał wiele do życzenia - ogromny chaos i nieporozumienia przy meldunku, pani recepcjonistka bardzo nieprzyjemna, z trudem docierały do niej nasze argumenty (np ja przy 3 osobach dostałam początkowo pokój z dwoma łóżkami-udało się zmienić:), inni pokoje ze skosem przypominające pomieszczenie na szczotki). Szczytem było, gdy okazało się że dla 5 osób nie ma ma miejsca w dwóch przewidzianych dla nas hotelach i 2 osoby wożone były jeszcze przed północą w inne miejsce ( przyjechaliśmy 21.15). Co do wyżywienia - wiadomo Włochy, wszędzie makaron- szkoda tylko że wszędzie praktycznie podany dokładnie tak samo, ale dało się to przeżyć :) Ostatni hotel (w Rimini) śniadania w tym hotelu to totalna klapa- jak przyszło się się ok 9 (do 9.30 śniadanie) to niczego do jedzenia nie było i można było usłyszeć, że "wszyscy goście już byli po 7". Dopiero interwencja pilotki powodowała, że coś donosili i trzeba było "polować". No i brud na stolikach-nie sprzątane na bieżąco, więc trzeba było szukać wśród specjalnie oznaczonych stolików (nie mam pojęcia kto był tym "wybrańcem"). Żeby być sprawiedliwą to trzeba powiedzieć, że ostatnia kolacja w tym miejscu była "wypasem" (stolik na tarasie z widokiem na morze:))- przystawka z krewetek, dwa dania (jedno też makaron,ale zupełnie inny -świetny!, drugie langustynki, risotto, jakaś sałatka) i deser- przypadkowo trafiliśmy na ich lokalne święto i tak się nam udało:). Na szczęście jedzenie to dodatek, w tym hotelu praktycznie tylko wracaliśmy na nocleg lub się przebrać. Wszystko rekompensowało położenie hotelu w pierwszej linii brzegowej nad Morzem Liguryjskim. Po dniach wypełnionych zwiedzaniem i jazdą, dwa dni luzu i wypoczynku - super. Tego było potrzeba. Zapomina się wtedy o wszelkich niedogodnościach. Ogólnie polecam

5.0/6

Tomasz, Rzeszów 22.07.2022

Zadowolony

Rzeczywiście wakacje dla wygodnych. Po zwiedzaniu można było odpocząć dwa dni w Rimini. Korzystnie mieliśmy hotel nad morzem. Jedynie upały dały popalić.

4.0/6

Zbigniew, Łaziska Górne 19.07.2022

Piękna wycieczka w upalne dni

Wycieczka udana. Dobry autobus świetni kierowcy rewelacyjna Pani Magda. Niestety są minusy. Pierwszy minus za zmianę programu w pierwszym dniu zwiedzania Rzymu. Właściwie brak powiadomienia o istotnej sprawie tj. braku możliwości zwiedzania Muzeum Watykańskiego ze względu na Święto 29.06 ( Sw. Piotra i Pawła). Przecież firma Rainbow wiedziała dużo wcześniej o dacie 29 czerwca i powinna tak zmienić plan wycieczki aby go zrealizować. Dla wielu uczestników był to przecież bardzo istotny punkt programu. Drugi minus za niesprawdzone hotele. Tak naprawdę to tylko pierwszy, w miejscowości Cittadela był na dobrym poziomie i z dobrym jedzeniem. Niestety dość daleko jak na pierwszy nocleg i wycieczkę dla wygodnych . Wg mnie nocleg powinien być najdalej w okolicy Villach lub Udine. Pozostałe hotele tj w Montecatini ( dodatkowo płatna klimatyzacja, ale jedzenie dobre) , Fiuggi ( brak klimatyzacji) i najgorszy w Rimini ( brak klimatyzacji, braki techniczne a jedzenie typowe dla Włochów- frutti di mare). Szczególnie , dwudniowy pobyt w Rimini był raczej w tym upale, bez klimatyzacji udręką a nie wypoczynkiem. Wszystkie te niedogodności na szczęście rekompensują atrakcje turystyczne i opiekujący się nami ludzie.( przewodniczka i kierowcy ).
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem