Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super widoki . Trochę nudno ,ale ryba (makrela ok) Byliśmy z rodziną już drugi raz więc może dlatego nas to trochę nudziło.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo ciekawa jednak nie zauważyliśmy wcześniej iż bezpośrednio na statku kosztowała 35 euro a u rezydenta 50 euro. Rezeydent nie był obecnie na wycieczce więc nie zrozumiała różnica w cenie.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajna, ale brakowało kogoś, kto mógłby opowiedzieć o wyspie, jej historii. rejs statkiem - piękne widoki, czyste przejrzyste morze.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
jesli ktoś lubi hałas i głośną muzykę disco polo przez długi rejs to jest to impreza dla niego. korcula piękna, ale trudno wytrzymać na tej łodzi.