Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Dubrownik - perła Adriatyku

5.6/6 (61 opinii)
5.6/6
61 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Łukasz, Siemianowice Śląskie 21.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Wycieczka warta udziału. Bardzo ciekawa Pani przewodnik. Ciekawy program. Uważać na ceny i na spacery w upale.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Andrzej, --- 07.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Bardzo miła przewodniczka z ogromnym poczuciem humoru, która opowiadała wiele ciekawostek w fajny, przystępny sposób. Jedynie bym wydłużył czas wolny do 4h zamiast 3h, ponieważ czas szybko leciał na zwiedzaniu, a jeszcze każdy chciał gdzieś pójść do restauracji, a przy dużym obłożeniu, czas spędzony w restauracji się wydłuża.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Krzysztof, Rybnik 07.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Dwa tygodnie nad Adriatykiem w miejscowości Gradac, zorganizowane przez biuro podróży Rainbow to prawdziwa przyjemność. Profesjonalnie przygotowani Rezydenci. Hotel Sunce to cudowne miejsce przy samym morzu. Pięknie zorganizowana wycieczka do Dubrownika. Fantastyczna przewodniczka Zuza. Dziękujemy Ala i Krzysztof

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lidia, Łódź 16.10.2023 | Termin pobytu październik 2023

    Warto skorzystać z wycieczki chociażby ze względu na pilotkę. Co prawda trudno zwiedzać w wielkim tłumie ale pozostają wrażenia ogólne.