Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.5/6 (88 opinii)
5.5/6
88 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bogdan, Bielsko-Biała 13.08.2023 | Termin pobytu lipiec 2023

    Najpiękniejsze było rejs do groty no i ta kąpiel w grocie.Pomimo upału rejs statkiem dał nam lekki powiew i odrobinę chłodu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Jana, Żory 02.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    cudowny rejs, kapitan i jego załoga głównie kucharze pełna rewelacja , widoki przepiękne , podobało mi się również ze wszystko było zgodnie z planem a najważniejsze pełny spokój i bez opóźnień

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Jolanta, --- 15.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Piękne widoki , wspaniałe miejsce na relax i odpoczynek . Słaba obsługa kelnerów na plażach w czasie odpoczynku .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    waldemar, leszno 19.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Piękne miejsce podróż klimatyzowanym autokarem opieka rezydenta dobry posiłek na stateczku morze turkusowe i bardzo czyste krajobraz wysokie góry schodzą do samego. Morza lekka bryza od morza supernowoczeczne jachty przycumowane do lokalnej mariny miejscowi lubią Polaków i trochę znają język polski przyjaźnie nastawieni do turystów plażę kamieniste trzeba posiadać ochronę dla stóp