Opinie klientów o Montenegro Tour

5.6 /6
95 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mirosław, Zgierz 16.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Połączenie tradycji, historii, kultury i pięknych krajobrazów. W programie zwiedzanie pierwszej czarnogórskiej stolicy (dziś skromnego miasteczka, w którym życie toczy się nieco wolniej, a które ma swój niepowtarzalny urok i klimat) oraz Zatoki Kotorskiej od lądu (przepiękne widoki, które zapamiętamy do końca życia). Duży plus stanowiła osoba pilota - pana Ernesta, którego z tego miejsca jeszcze raz gorąco pozdrawiamy. Pan Ernest to prawdziwa skarbnica wiedzy o Czarnogórze, ale także anegdot, które nie jedną osobę doprowadzą do płaczu ze śmiechu.

6.0/6

Łukasz, --- 01.09.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wspaniały Kotor, liczne serpentyny po drodze pokonywane wzorowo przez naszego kierowcę, ciekawa historia kraju, piękna opowieść o wyspie Św Stefana. Widoki zapierające dech w piersiach. Profesjonalizm pilota na najwyższym poziomie.

6.0/6

Marlena, Szczecin 06.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Fajnie zorganizowana, zgodna z opisem! Atrakcyjnie opowiedziana historia miasta, Wycieczka z atrakcjami i przeżyciami, polecam!

6.0/6

Justyna, Bydgoszcz 20.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Świetna przewodniczka, chyba najfajniejszą. Bardzo barfck dużo opowiadała ciekawych informacji, anegdot. Mnóstwo wiedzy na temat rejonu. Bardzo wysoka kultura osobista. Program fantastyczny. Kotor coś pięknego. Ciekawe emocje na serpentynach górskich. Dla mnie numer jeden.