Wycieczka Fakultatywna

Opinie o La Isla Bonita - Rajska Wyspa

5.9/6 (18 opinii)
5.9/6
(18 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    JERZY, Bielsko-Biała 17.04.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Fajna przygoda, tłum na rajskiej wyspie, lecz owoców i napoi starczyło ,kąpiel, fotki ,w drodze powrotnej kapitan łodzi poprowadził przecinką pomiędzy zaroślami, szuwarami, roślinnością,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Adam, Pawłowice 18.02.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Przyjemna wycieczka z polskim przewodnikiem Rainbow. Pani przewodniczka przez cały czas jazdy opowiadała historie Dominikany i ciekawostki, nie dało się zasnąć. Wyspa jest pokazaniem tego co najlepsze na Karaibach, czyli plaże i woda. Dodatkowo nie brakowało lokalnych trunków czy typowego dominikańskiego obiadu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Szymon, Łódź 09.05.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Wszystko super i dopięte na ostatni guzik ,przez 1,5 godziny jazdy autokarem zobaczyliśmy prawdziwą Dominikanę.Stada krów,małą biedną zabudowę ,punkty lotto,gdzie wszyscy myślą że dziś wygrają i ich los się odmieni,szkoły ogrodzone wysokimi murami i drutem kolczastym dla bezpieczeństwa dzieci.Poznaliśmy dominikańczyków ludzi miłych,pogodnych,uśmiechniętych.Płynięcie motorówkami po oceanie dostarczyło nam niesamowitych wrażęń,ocean ma mnóstwo kolorów ,wszystko zależy od słońca.Wyspa położona pośrodku oceanu,widoki,rafa koralowa to trzeba zobaczyć samemu.W drodze powrotnej zjedliśmy obiad w miejscowej knajpie,bardzo miłe doświadczenie.Polecam.Drift po oceanie i po lesie namorzynowym -niezapomniane wrażenia,

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Mirosława, --- 07.12.2023 | Termin pobytu listopad 2023

    wycieczka bardzo fajna, nie wymagająca, można się zrelaksować... choć pilot Maciej mało zainteresowany grypa i mało zaangażowany