Opinie klientów o La Isla Bonita - Rajska Wyspa

5.9 /6
11 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mariusz Sebastian, Chocianów

Rewelacja, piękna, kolorowa, zachwycająca😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😘😘😘💪😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

6.0/6

Maciej, Poznań

Rewelacja - niezapomniany rejs motorówkami. Robi wrażenie. Tak samo jak i rafa koralowa dookoła wysepki. Piękne miejsce i fajnie spędzony czas!

6.0/6

Ewa, Rzuchów

Wycieczka na Rajską Wyspę była niesamowitym przeżyciem. Co tam rejs katamaranem jak można płynąć motorówką z silnikiem 250 kM i poczuć wiatr we włosach i smak morskiej wody ! Polecam wycieczkę każdej osobie żądnej wrażeń. Wysepka Isla Bonita do cudo natury o minimalnej wielkości ale jest niesamowita ! Kolor wody , jej temperatura i widoki są nie do opisania. Organizacja wycieczki na piątkę !!!

6.0/6

KAROLINA, Gdańsk

Rajsa wyspa zrobiła na nas duże wrażenie. To zdecydowanie wycieczka dla fanów wodnych atrakcji. Playa Bachata/Senator to doskonały wybór, dlatego, że dojazd do Punta Rucia nie jest długi, a po drodze można oglądać lokalne wioski. Na wyspę płynie się łodzią motorową lub katamaranem. Po drodze zatrzymaliśmy się na kąpiel w naturalnych basenach w oceanie, następnie przepłynęliśmy na wyspę, gdzie mieliśmy możliwość snurkować i podziwiać rafę koralową. Bajkowy klimat!