• Pokazy z udziałem zwierząt morskich
• Interakcja z delfinem
• Baseny i zjeżdżalnie
Ocean World to miejsce, w którym można popływać z delfinami (sprawdzone przez naszych Klientów i polecane!), dostać buziaka od lwa morskiego i stanąć oko w oko z rekinem! Na terenie parku odbywają się różnorodne pokazy z udziałem zwierząt: delfinów, uchatek i rekinów, można również poplażować oraz poszaleć na zjeżdżalni. Dolphin Encounter to spotkanie z delfinem w formule idealnej dla dzieci lub dla osób nie potrafiących pływać. Program obejmuje interakcję z jednym delfinem, buziaki i głaskanie. To przeżycie na długo pozostanie w Waszej pamięci!
• Całodzienny bilet do parku
• Interacka z delfinem
• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji
• Obiad
Cena nie obejmuje
• Napoi do posiłku
• Zdjęć zrobionych przez profesjonalnego fotografa
• Opłaty za szafki
• Transportu z hoteli: Viva Wyndham Tangerine i Casa Marina Beach & Reef - koszt 15 USD/os. - płatne u kierowcy
• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 17:00
• Warto zabrać: strój kąpielowy, ręcznik, pieniądze na napoje do obiadu
• Dzieci poniżej 11 roku życia muszą być pod opieką osoby pełnoletniej
• Wycieczka dostosowana również do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową
Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży
4.8/6 (4 opinie)
Atrakcyjność programu
Pilot
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bosko, delfiny mięciutkie w dotyku, kolorowe ptaki, małe rekiny🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka udana. Polecam dla rodzin z dziecmi. Ocean World to pokazy ptakow,delfinow,rekinow i lwow morskich. Mozna rowniez pod okiem instruktora poglaskac i przytulic sie do delfina. Poza tym jest do dyspozycji plaza zjezdzalnie i restauracje.