Opinie klientów o Oto i ona - piękna Saona

5.7 /6
22 
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mariusz Sebastian, Chocianów

Cudowna plaża, jedzenie, napoje, ludzie, kolory morza karaibskiego nie do opisania🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

6.0/6

Romuald Dariusz, Lubin

Wycieczka ciekawa warta tak długiej drogi.Pilot pani Patrycja ciekawie opowiadała o życiu na Dominikanie i dbała o każdego z uczestników wycieczki.

6.0/6

Michał Bronisław, Wysoka

Piękny klimat Karaibów. Błękitna woda, aż niechce się z wracać. Trzeba przeżyć to samemu. Poprostu raj ba ziemi

6.0/6

KAROLINA, Gdańsk

Saona zrobiła na nas największe wrażenie! Ta wycieczka to "must have" każdego, kto przylatuje do Dominikany. Rajskie miejsce jak z pocztówki. Idealnie biały piasek, piękne kolory wody. Miejsce idealne do plażowania, podziwiania widoków i robienia zdjęć. Wycieczka na Saonę nie należy do najkrótszych, ale dla nas nie była wyzwaniem. Mogą wystąpić trudności podczas podróży z małymi dziećmi, jednak widoki i rajski klimat wynagrodzi wszystko. Podczas rejsu katamaranem zatrzymaliśmy się na kąpiel w basenach naturalnych, następnie udaliśmy się na piękną Saonę. W trakcie powrotu mogliśmy uczestniczyć w imprezie na dużym katamaranie, z drinkami i tańcem. To był świetny czas!