Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Luxor - tajemnice starożytnego Egiptu

5.5/6 (97 opinii)
5.5/6
97 opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 4.5/6

    Wycieczka wymaga naprawde dobrej kondycji, upał ponad 40 C w samym Karnaku nie jest uciązliwy, jednak Dolina Królów i swiątynia Haczepsut to wyzwanie . Szkoda że jest taka krótka, przydałaby się opcja z noclegiem w Luxorze.

    Marcin, Warszawa 08.10.2023  | Termin pobytu: wrzesień 2023

    3/3 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Super czas. Niesamowite,namacalne obcowanie z historią. Mega warto. Gorąco- tak. Pojechałabym bez wahania raz jeszcze.

    Jolanta, Gdańśk 08.09.2024  | Termin pobytu: maj 2024

    1/2 uznało opinię za pomocną

  • 4.5/6

    Super sprawa, i warto po Luxoru jechać po wizycie w Kairze (nie przed, ale właśnie po). Można poobcować z wielotysięczną historią i zdobyczami cywilizacji starożytnej. Program obejmuje wszystko co powinen w tamtym miejscu obejmować, natomiast czas jest przciwnikiem. Nie można na luzie wejść do grobowców bo trzeba się spieszyć, nie można przejść pooglądać bazaru przy wjściu do Doliny Królów bo nie ma czasu... czas... czas... czas... Należy rozważyć dodanie po 15-20 do każdego miejsca żeby trochę się pozwolić zatrzymać i pooglądać a nie tylko totalnie przeglądnąć, zrobić zdjęcie i wyjazd... Można by się spodziewać wiecej po przewodniku który jak nam powiedziano jest archeologiem w Luxorze.

    Tomasz, - 05.02.2024  | Termin pobytu: styczeń 2024

    4/4 uznało opinię za pomocną

  • 4.0/6

    Piękne miejsca ,zabytki które przetrwały od czasów starożytnych -warto pojechać i zobaczyć to wszystko na własne oczy! w ofercie wycieczki rejs po Nilu(dodatkowo płatny)miał być dla chętnych -okazało się inaczej!Pilot obiad zaplanował po drugiej stronie rzeki więc wszyscy uczestnicy musieli płynąć(pewnie jakiś układ z tubylcami...) rejs nic ciekawego -nie polecam

    Barbara, Gdynia 28.12.2024  | Termin pobytu: grudzień 2024

    13/15 uznało opinię za pomocną