Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka zdecydowanie warta polecenia. Ogrom wiedzy historycznej tego kraju i wpływu na losy ówczesnego świata oraz przynajmniej próba zrozumienia technicznych możliwości budowniczych tych niecodziennych budowli to niewymierna część tej wycieczki. Tylko co zrobić z tak wysoką temperaturą w czasie zwiedzania ? Mimo to warto.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wszystko super, gdyby nie to wstawanie o 3 nad ranem bo o 4 wyjazd :) Miejsce super ciekawe i naprawdę warto jeżeli ktoś jest pierwszy raz w Egipcie. Poza tym koniec listopada to też niższa temperatura.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Luxor zapiera dech w piersiach. świątynia Hatszepsut, sala kolumnowa. dolina krolow.. łzy napływają do oczu na samą myśl. Rainbow dziekuje za przystępne ceny wycieczek!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczne miejsce z ogromem historii i budowle które przetrwały tyle czasu. Światynia w Karnakau, Dolina Królow z grobami faraonow. Wnętrza z pięknymi kolorami które nie wyblakły pomimo uplywu tysięcy lat.