Wycieczka Fakultatywna

Opinie o City tour El Quseir

4.4/6 (26 opinii)
4.4/6
26 opinii
Atrakcyjność programu
4.1
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 4.0/6

    Wycieczka ciekawa pilot dba o uczestników smaczny posiłek w restauracji rybnej wizyta w perfumerii porażka usunąć z planu zwiedzania wizyta w sklepie zwanym bazarem porażka ceny z kosmosu taniej na lotnisku

    Marlena Janina, Gdańsk 26.12.2023  | Termin pobytu: grudzień 2023

    14/14 uznało opinię za pomocną

  • 4.0/6

    Na wycieczce brakowało mi spaceru uliczkami miasta. Pozostałe punkty wycieczki zostały zrealizowane. Pilot ciekawie opowiadał o kulturze i zwyczajach Egipcjan.

    Jerzy, Poznań 31.10.2022

    30/35 uznało opinię za pomocną

  • 4.0/6

    Mało ciekawa, ale dobra na zakupy pod koniec pobytu. Zwiedzanie kościoła koptyjskiego, meczetu perfumerii, wytwórni alabastru i na koniec w starym porcie obiad w restauracji rybnej. Miejscowość bardzo stara, ale niestety bardzo zaniedbana. Polecił bym wycieczkę jako bonus dodatkowy., ale nie jeśli trzeba za nią zapłacić.

    Slawomir, Ruda Slaska 06.07.2024  | Termin pobytu: czerwiec 2024

    1/1 uznało opinię za pomocną

  • 3.0/6

    Prawdziwe miasteczko brudne i dużo naciągania i sprzedaży. Ale spokojna wycieczka na plus obiad nad samym morzem I dobre owoce morza.

    Jerzy, Gliwice 02.07.2024  | Termin pobytu: czerwiec 2024

    4/4 uznało opinię za pomocną