Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z kolacją

5.2/6 (54 opinie)
5.2/6
54 opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Bartosz Andrzej, Wałcz 05.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Ładne widoki z przeszklonego spodu statku, snurkowanie z żółwiami - mega przeżycie. Jedyne zastrzeżenie to słaby przewodnik a w zasadzie jego brak.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Małgorzata, Zgierz 28.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Ogólnie wypad oceniam pozytywnie. Co prawda spodziewałam się pięknych raf i rybek a tak na prawdę mieliśmy to na terenie hotelu. Atrakcją dla dzieci były żółwie które faktycznie obserwowaliśmy na dolnym pokładzie statku. Samo nurkowanie ze statku fajnie zorganizowane, płynnie wszyscy wchodzili do wody. Każda grupa miała opiekuna więc bezpiecznie. Wypad ok

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Paweł, Bytom 02.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Miły rejs z Portu Ghalib po Morzu Czerwonym i oglądanie podwodnego świata egipskich raf. Z pewnością dla młodszych, lecz i starsi bedą zadowoleni. Można zobaczyć żółwie oraz piękne głębinowe rafy. Czasami zapiera dech w piersiach. Dobra rozrywka, bo dzieci z wielką zaciętością wyszukują kolejne stworzenia morskiego świata. Było miło.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    STEFANIA ANNA, Zabrze 25.03.2025 | Termin pobytu marzec 2025

    Atrakcyjna rozrywka dla osób nie pływających ale też snurkujących, z dobrym posiłkiem i możliwością zrobienia zakupów w porcie Ghalib. Miła atmosfera i dobra obsługa.