Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Było super. Emocjonująca jazda po pustyni różnymi pojazdami i oczywiście na wielbłądzie. Z minusów to : brak prawdziwych beduinów .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyprawa quadami niekoniecznie dla mnie natomiast pozostała cześć atrakcji zrekompensowała wszystko , zachód słońca , widoki , pokaz ogni wszystko mega atrakcyjne
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Na miejsce z Hotelu Flamenco jedzie się około godziny. potem wysiadamy na pustyni i zostajemy przywitani herbatką. czekamy na quady rezydenta oraz resztę. Atmosfera bardzo przyjazna jednak sporo czasu poświęciliśmy na czekanie na różne rzeczy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajna wyprawa na pustynie. Bezpiecznie. Dużo osób w obsłudze. Jazda na quadach - można samemu lub w parze. Krótka przejażdżka na wielbłądzie. Zachód słońca na pustyni, wykład o życiu koczowników na pustyni, poczestunek herbatą, sklepik z herbatą i specjałami - wykład i testowanie. Wieczorne widowisko - światło i dźwięk pokaz tańca tradycyjnego oraz Kolacja.