Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Aqualand – wodne szaleństwo dla całej rodziny
5.8/6 (12 opinii)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
bardzo piękny czysty oaqaland dużo atrakcji dla dzieci i bardzo miła obsługa .Z czystym sumieniem polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Aqualand na Korfu to jedno z najlepszych miejsc rozrywki na wyspie, szczególnie dla osób, które lubią aktywny wypoczynek i wodne atrakcje. Park jest bardzo duży i oferuje ogromny wybór zjeżdżalni a zarówno spokojniejszych, jak i ekstremalnych, więc każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Dużym plusem jest dobra organizacja oraz bezpieczeństwo - na większości atrakcji czuwają ratownicy. Na terenie parku znajdują się też baseny i strefy relaksu, gdzie można odpocząć między zjazdami. Czas oczekiwania w kolejkach bywa różny, ale przy większej liczbie atrakcji nie jest to dużym problemem. Na miejscu dostępne są bary i restauracje, więc można spokojnie spędzić tam cały dzień bez konieczności wychodzenia. To świetna atrakcja zarówno dla rodzin, jak i grup znajomych - zdecydowanie warto odwiedzić podczas pobytu na Korfu.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka dobrze zorganizowana, wszystko zgodnie z planem, autobus niestety bez klimatyzacji. Aqualand pełen różnorodnych atrakcji dla małych dzieci i dla dorosłych, dużo miejsc do odpoczynku.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dużo atrakcji dla starszych i młodszych, bardzo szybka obsługa, fajne restauracje i kawiarnie. Dostep do leżaków. Wyszliśmy wszyscy bardzo zadowoleni.