Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super trasa z ładnymi widokami, piękna lokalizacja restauracji, super duet grający grecką muzykę, atrakcją jest fajny osioł, miły wypad
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety, nie do końca czuć klimat tej greckiej nocy. Zbyt duża ilość grup zorganizowanych z Polski była odczuwalna. Jedzenie smaczne. Ilość wody/wina ograniczona. Na miejscu bar, gdzie można dokupić napoje. Zespół grecki oraz tancerze jak najbardziej na plus. Zdecydowanie największym atutem jest widok- zjedzenie kolacji z widokiem na zachodzące słońce z klifu jest czymś niezapomnianym. Cena jednak nie do końca adekwatna.
4.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce na kolacje bardzo piękne, widok przecudny. Atmosfera fajna, dobre jedzenie. Polecam wszystkim.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Karafka wina i butelka wody na 4 osoby na całą imprezę, jedzenie skromne. Tancerze (para) sprawiali wrażanie lekko znudzonych. Dojazd w jedną stronę ponad 2 godziny (po drodze zbieranie chętnych z wszystkich hoteli). W hotelu darmowa noc grecka w ramach atrakcji znacznie ciekawsza.