Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Pocztówki z Korfu

5.6/6 (77 opinii)
5.6/6
77 opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof, Lodz 22.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Duże skondensowanie atrakcji. I faktyczne pokazanie ciekawych miejsc, które warto ponownie, już na spokojnie poznać w kolejnych wyjazdach

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Karolina 03.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Niesamowite widoki, wycieczka bardzo urozmaicona i ciekawa. Uważam, że must have, bo do wielu miejsc ciężko będzie dostać się samodzielnie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Adam, DĄBROWA GÓRNICZA 02.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Miejsca które obejrzeliśmy cudowne i nie powtarzalne. W wiosce Makrades popróbowaliśmy lokalnych alkoholi oraz wyrabianych tam dżemów oraz przepysznej oliwy. Następnie obejrzeliśmy piękny Kanał Miłości oraz w miejscowości Kassiopii obejrzeliśmy wybrzeże Albanii. W miejscowości tej zjedliśmy przepyszną pitę gyros polecaną przez naszą rezydentk

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Małgorzata 20.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Przepiękne widoki. Dużo informacji od przewodniczki. Same najpiękniejsze miejsca na Korfu - można było objechać niemal całą wyspe dookoła.