Opinie klientów o Rejs: Parga - Błękitna Laguna

5.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MONIKA, DABROWA GORNICZA

Parga piękna. Koniecznie trzeba ją zobaczyć. Urokliwa mnóstwo kawiarenek, restauracji i sklepików. Nastawiona na turystów. Piękna plaża i port. Uważam, że bardziej warta zobaczenia niż Paxos i Antipaxos. Płynie się 2,5 h w jedną stronę.

6.0/6

Anna, Rostarzewo

Jak zwykle super. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niezapomniane widoki. Pracownicy biura bardzo wypełnili swoje zadanie doskonale. Wycieczki z Rainbow godne polecenia.

6.0/6

DARIUSZ, Wrocław

Ogromnie polecam wycieczkę. Mega piękne widoki i miasto. Zastanawialiśmy się czy warto skorzystać z wycieczki, teraz mogę z czystym sumieniem ogromnie polecić zakup wycieczki.

3.0/6

Magdalena, Borkowo

Nudna :) Bardzo dużo rejsu, mało atrakcji ;) Rozumiem, że trzeba się przemieścić z punktu a do punktu b, ale czasu wolnego w „atrakcyjnej wioseczce w kontynentalnej Grecji” jest zdecydowanie za mało w porównaniu do czasu spędzonego na statku. Na statku są poustawiane (bardzo ciasno) zwykłe krzesła ogrodowe, nie ma żadnej ochrony przed słońcem (takie miejsca są na górnym pokładzie dla pasażerów VIP, którymi klienci Rainbow nie są :D) Na statku duży tłok, nie każdy miał miejsce siedzące. Dało się to również odczuć podczas czasu wolnego na pływanie w Błękitnej Lagunie- ogromne kolejki do drabinek/wyskoczni.