Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Rejs: Parga - Błękitna Laguna

5.3/6 (4 opinie)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Urokliwe miasteczko Parga

• Błękitna Laguna i szmaragdowe wody pobliskich zatoczek

• Kąpiel w morzu

Opis

Miłośników błogiego relaksu zapraszamy na rejs do Grecji kontynentalnej! Wyruszymy z portu w mieście Korfu, mając okazję podziwiać uroczą starówkę i imponujące weneckie twierdze z pokładu naszego statku. Kierując się na wschód, dotrzemy to romantycznego miasteczka Parga z mnóstwem kolorowych domków i górującym nad miastem zamkiem. W ramach czasu wolnego w miasteczku, będzie można pospacerować urokliwymi wąskimi uliczkami, wspiąć się na wzgórze z zamkiem weneckim lub wykąpać się na pobliskiej plaży. Opuszczając Pargę, wpłyniemy do przepięknej Błękitnej Laguny, gdzie spędzimy czas na relaksującej kąpieli w turkusowo-szmaragdowych wodach tej rajskiej zatoki.


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji (z wyjątkiem hotelu Kairaba Mythos Hotel&Spa – konieczna opłata za taxi - ok. 15 EUR w jedną stroną)

• Rejs statkiem

• Opiekę anglojęzycznego przewodnika


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:00 - 20:30

• Czas wolny w miasteczku: ok. 3h

• Warto zabrać: kostium kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, krem z filtrem, aparat fotograficzny

• Wycieczka adresowana również do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową przy asyście osoby towarzyszącej - możliwe trudności w niektórych punktach wycieczki

Odbiór o godz. 06:15
Za osobę219
438 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

MONIKA, DABROWA GORNICZA

Parga piękna. Koniecznie trzeba ją zobaczyć. Urokliwa mnóstwo kawiarenek, restauracji i sklepików. Nastawiona na turystów. Piękna plaża i port. Uważam, że bardziej warta zobaczenia niż Paxos i Antipaxos. Płynie się 2,5 h w jedną stronę.

6.0/6

Anna, Rostarzewo

Jak zwykle super. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Niezapomniane widoki. Pracownicy biura bardzo wypełnili swoje zadanie doskonale. Wycieczki z Rainbow godne polecenia.
Pokaż więcej opinii (2)