Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Plaża piękna :) wizyta w winiarni nikomu niepotrzebna, wycieczka mogłaby być krótsza, skoncentrowana na plaży, a nie na reklamowaniu regionalnych produktów
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety ale wycieczka na plażę nie była udana ze względu na chmury i opady deszczu więc nie mogę się wypowiedzieć jak wygląda różowa plaża, widoki były by piękne gdyby świeciło słońce, po za tym pozostałe atrakcje jak zwiedzanie jaskini , jazda autokarem nad przepaściami,(kierowca mistrz )widoki przepiękne oraz zwiedzanie miejscowej winiarni wraz z degustacją ich wyrobów nie przekreśliło całej tej wycieczki
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka przebiegła zgodnie z opisem i dlatego nie byliśmy zaskoczeni jej przebiegiem. Pozwala ona poznać górzysty krajobraz zachodniej Grecji, zakupić produkty ( wino, miód ) lokalnych wytwórców. Plaża Elafonissi nieco mniej różowa niż na folderach, ale nadal ciekawa.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
W ścisłym sezonie - tłoczno. Plaża nas generalnie rozczarowała. Ale wszystkie inne punkty programu nadrabiały + przewodnik. Jeśli ktoś się waha pomiędzy tym a "Błękitna laguna i wyspa Gramvousa" - to Ci co byli na obu jednoznacznie stwierdzili że ta druga opcja była zdecydowanie lepsza pod kątem plaży/widoków.