Opinie klientów o Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0 /6
36 
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Oliwia, Świnoujście 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Pan przewodnik Sebastian bardzo profesjonalny i z ogromną wiedzą.Rejs statkiem był bardzo miły o komfortowy.Santornini cudowne miejsce i właśnie na Santorini zjadłam pyszną pizzę,najlepsza jaką w życiu jadłam.Pozdrawiamy serdecznie.

6.0/6

Paulina, Opole 15.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Santorini to wyspa, którą raz w życiu po prostu trzeba odwiedzić. Widoki i uliczki piękne, co sprawia, że praktycznie zawsze jest bardzo dużo turystów i do foto spotów były wręcz kolejki. Na Santorini popłynęliśmy dużym katamaranem z portu w Heraklionie, potem droga autobusem do miasta Oia oraz stolicy Fira. Na pochwałę zasługują umiejętności kierowców autobusów - przekonacie się dlaczego. Cała wycieczka to niezapomniane przeżycie.

6.0/6

Ewa Maria, Rzeszów 08.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wyspa klimatyczna. Warto zobaczyć z powodu niezapomnianych widoków. Na promie może kołysać. Chyba trafiliśmy na wyjątkowo rozszalałe morze. Przydałoby się trochę więcej czasu na indywidualne spacery po miasteczkach

6.0/6

Tomasz, Łódź 19.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Całodniowa wycieczka, ale wyspa przepiękna. Polecam wycieczkę statkiem i pływanie przy wulkanie. Gorąco w sierpniu co trzeba uwzględnić w czasie tej wycieczki.