Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0/6 (120 opinii)
5.0/6
(120 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Adam, ------ 25.05.2026 | Termin pobytu maj 2026

    Podróż bardzo szybkim i wygodnym katamaranem trwa ok. 2 godz. To olbrzymia jednostak pływająca zabierająca na pokład ok. 1000 pasażerów oraz samochody osobowe. Każdy pasażer ma swoje, wygodne numerowane miejsce. Do dyspozycji barki serwujące rózne napoje zimne i gorące oraz przekąski. Po dopłynięciu do portu miejscu wygodnym, klimatyzoawnym autokarem z polską przewodniczką pojechaliśmy serpentynami (podobnymi do Agawek Kotorskich) w górę do miasta Fira bez zatrzymywania jechaliśmy dalej do wschodniego wybrzeża Santorini a następnie do miasteczka Oia. To miasteczko z najbardziej znanymi z pocztówek i reklam niebieskimi kopułkami obiektów. Całe miasteczko jest niezwykle piękne i urokliwe. Nastepnie zachodnim wybrzezem wróciliśmy do miasteczka Fira. Tutaj sporo czasu na zwiedzanie "Złotej Uliczki" oraz miasteczka i obiektów sakralnych. Powrót do portu tym razem serpentynami w dół i rejs powrotny olbrzymim, szybkim katamaranem. Wspaniała wycieczka! Zarówno urokliwe miasteczka jak i rejsy katamaranem pozostawiają niesamowite wrażenia i przeżycia.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Alicja 24.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Piękne typowo Greckie widoki niczym z pocztówki. Sama wycieczka dość wymagająca więc nie nadaje się dla każdego. Wymaga sporo chodzenia i całego dnia w ruchu

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    MARCIN 01.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Polecam każdemu wycieczkę na Santorini. Niezapomniane widoki i piękne zdjęcia.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Paweł, . 18.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Dobrze zorganizowana wycieczka, żadnych problemów, żadnych opóźnień. Bardzo szybki rejs, 12 lat temu płynęliśmy 4 godziny, a teraz 2,5. WIDOKI! WIDOKI! WIDOKI! i OSIOŁKI!