Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Santorini - najpiękniejsza z pięknych
5.0/6 (114 opinii)Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne typowo Greckie widoki niczym z pocztówki. Sama wycieczka dość wymagająca więc nie nadaje się dla każdego. Wymaga sporo chodzenia i całego dnia w ruchu
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam każdemu wycieczkę na Santorini. Niezapomniane widoki i piękne zdjęcia.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobrze zorganizowana wycieczka, żadnych problemów, żadnych opóźnień. Bardzo szybki rejs, 12 lat temu płynęliśmy 4 godziny, a teraz 2,5. WIDOKI! WIDOKI! WIDOKI! i OSIOŁKI!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Miejsce warte zobaczenia, widoki zapierające dech w piersiach. Rejs katamaranem cudny. Organizacja na najwyższym poziomie. Najlepsza wycieczka z ofert.