Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Santorini - najpiękniejsza z pięknych
5.0/6 (114 opinii)Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przepięknie i warto tam się wybrać , super wycieczka na miejscu drewnianym statkiem pirackim , polecam :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przepiękne miejsce, warte zobaczenia. Panorama na morze niesamowita i dodatkowo urok klimatycznych uliczek w grze światła i cienia.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super przewodniczka Maja- pozdrawiam. Trochę za mało czasu na obejrzenie tych wspaniałych widoków, ale upał i tłumy i tak to skutecznie uniemożliwiały. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji na temat tego pięknego miejsca.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękna wyspa w maju jeszcze nie ma tłumu, super przewodnik Pani Iwona, piękna pogoda. Trochę Azjaci psują humor -jest ich dużo i robią sobie długie sesje zdjęciowe.