Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety w deszczu-nieudana. Powinna być odwołana. Wrażenia nie do oceny. Pani rezydent bardzo starała się skwaszone miny rozweselić, bardzo jej współczułam. Ale miasto niesamowite.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne starożytne miasto..wielokulturowe I epickie. Chce się tu być, pogoda, urok wszystko co najlepsze.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka - Rodos wieczorem ma swój klimat. Ciekawe muzeum archeologiczne, interesująca historia. Mili mieszkańcy , pyszne jedzenie i sok ze świeżych owoców. Pilot zawsze w kontakcie doradzała co można jeszcze zobaczyć, zwiedzić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo byłam zaskoczona jaki urok roztoczy stare miasto Rodos nad nami. To nie jest zwykłą starówka. Trzeba się tam znaleźć żeby to zrozumieć i zobaczyć. Czuć tam klimat dawnych czasów.