Przejdź do treści

Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Miasto Rodos - perła średniowiecza

5.3/6 (166 opinii)
5.3/6
(166 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Paulina, Dzierżoniów 14.10.2024 | Termin pobytu październik 2024

    To były nasze pierwsze wakacje za granicą i na pewno nie ostatnie. Poznaliśmy kulturę i greckie smakołyki. Miło spędzaliśmy czas na zabawach organizowanych przez animatorów.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Elżbieta Maria, Glinik 12.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Dobra przewodniczka, warto zobaczyć stare miasto. Dla mnie zaletą była krótka podróż. Jest czas wolny na samodzielne zwiedzanie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Solomiia, ------ 08.06.2026 | Termin pobytu czerwiec 2026

    Najlepsze rozwiązanie dla osób które pierwszy raz odwiedzają Rodos. Opiekun wycieczki poprowadzi was po najbardziej zabytkowych wraz z historycznym wprowadzeniem i ciekawostki o tym miejscu. Serdecznie polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Janusz, Katowice 14.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Piękne miasto pełne historii opowiedziane w bardzo ciekawy sposób przez panią rezydent Zuzannę. Niezapomniane chwile. Gorąco polecam.