Opinie klientów o Zakynthos w pigułce

4.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.3
Pilot
3.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Patryk, Bełchów

polecam, piękna wyspa. Niestety ze względu na warunki pogodowe rejs się nie odbył. Na szczęście na wyspie byłem już kilka lat temu i wiem, że widoki zarówno w zatoce wraku jak i w błękitnych grotach rewelacja. Rezydentka stawała na głowie, żeby jakoś nam zapełnić czas lub przyspieszyć prom powrotny, niestety bezskutecznie. Dzięki temu mieliśmy więcej czasu żeby pochodzić po mieście.

6.0/6

KAROL, Ełk

Ciekawe lokalizacje i zajęcia w przepięknym miejscu! Trochę sie nachodziliśmy ale upewniam że warto!

6.0/6

Marcin, Wygoda

Być tak blisko Zakynthos i go nie zobaczyć to był wielki błąd. Widoki zapierające dech w piersiach, zarówno zatoka wraku jak i groty no i ten kolor wody! Na wielki plus Pani rezydent, która była też pilotem.

4.0/6

Barbara, Bytom

Jedzie się długo. 1 godzina do portu. 1,5h promem. 40 minut autokarem i potem 40-45 minut rejs statkiem. Zwiedzanie miasta zero. Zwiedzanie zatoki wraku - widok 5 minut + około 15 minut pływanie w morzu przy skałach. Droga powrotna taka sama. Więcej się jedzie i nic nie robi niż się zwiedza.