Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobrze i sprawnie zorganizowana Pilot zajmująco opowiadał ciekawostki z życia i dnia codziennego mieszkańców Korfu. kanał Miłości zachwycający. Warto!
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy punkty widokowe na wyspie,szczegòlnie Sidari i Kasiopi oraz kanał miłości.Na punkty można też się wybrać indywidualnie
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawa wycieczka dużo miejsc do zobaczenia .Klify kanał miłości z krótką kąpielą.Piekne widoki.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo fajna warto pojechać, Pani rezydentka opowiadała całą drogę historię okolicy, widoku super samemu na pewno by się nie pojechało zobaczyć tyle miejsc, ogólnie POLECAM