Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dzięki tej wycieczce zwiedziliśmy całą północną część wyspy, dobra dla tych, którzy nie będą chcieli wynajmować samochodu - albo dla tych co będą bali się jechać tym samochodem po wąskich górskich ścieżkach. Rzeczywiście jak nazwa wskazuje - można zrobić piękne zdjęcia na każdym przystanku - niestety czasu starcza głownie na zrobienie zdjęcia. Najwięcej czasu jest na ostatniej lokalizacji czyli na miasto Kassiopia, które jest bardzo urokliwe. Polecamy się do niego udać. Bardzo fajny też poczęstunek w małym miasteczku - najlepszej jakości oliwa oraz Kumqwat czy nalewki. Czas w autokarze umila rezydentka, od której można się bardzo dużo dowiedzieć o kulturze Greków, ale też warto udać się na tą wycieczkę by zobaczyć jak kierowca (Aris!) radzi sobie ogromnym autokarem jeżdżąc po górskich wąskich wioskach.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zatoka Miłości i Klify to miejsca zapadające w pamięć na długo 🥰 Polecam przygotować się na kąpiel w Zatoce ;)
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Korfu to piękna wyspa, pocztówki zrobione. Zbyt mało czasu było na dokładniejsze zwiedzanie punktów programu, ale następnym razem zobaczę je dokładniej.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Chyba 5 przystanków jest podczas wycieczki, ostatni 2 godzinny, raczej na posiłek. Widoki ładne, Pani przewodnik opowiada całą wycieczkę. Większość wycieczki jest w autokarze. Postoje praktycznie na zrobienie kilku zdjęć i znów do autokaru.