Wycieczka Fakultatywna
Opinie o Rejs na Paxos i Antipaxos
5.4/6 (272 opinie)Oceny szczegółowe
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rejs pokazał niezwykłe dwie wyspy. Tu do dyspozycji było już więcej czasu i odpoczynek był pełniejszy.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne krajobrazy, rejs statkiem z przygodami. Nawet górny pokład w drodze powrotnej zalewały fale.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo fajna,skakanie ze staku do wody - super . Bardzo ładne miejsce.Atrakcje na statku też super.Odwiedziny na Paxos też super . Jedxenie pyszne .
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna wycieczka na którą warto się wybrać. jednak moim zdaniem czas wolny na wyspie paxos powinien być dłuższy niż dwie godziny. Sam rejs statkiem był super! Brakowało mi tylko więcej opowieści od pani z Rainbow która płynęła z nami. Na statku powinno być trochę mniej osób bo jednak czuć tłok i było ciężko poruszać się po statku.