Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Błękitny rejs – relaks w pięknych zatokach

5.1/6 (88 opinii)
5.1/6
88 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Agnieszka 06.08.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Błękitny rejs" spełnił nasze oczekiwania, zatoki, które zobaczyliśmy zostaną nam w pamięci na długo. W trakcie zwiedzania zatok, został nam zaserwowany posiłek, który był bardzo pyszny. Kapitan statku, dbał przez cały czas o bezpieczeństwo ludzi na pokładzie. Miejsc siedzących nie brakowało a każdy podróżujący mógł spokojnie zejść z pokładu i popływać z dzieckiem. Na pewno ten rejs byśmy powtórzyli w porównaniu do Rejsu na Symi.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Kamil, Szczecin 09.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Wspaniały rejs! Serdecznie polecam! Piękne widoki podczas trasy po Morzu Śródziemnym wzdłuż wschodniego wybrzeża. Cztery przystanki po około 40 minut na kąpiel. Cudowne uczucie kąpieli na głębokiej wodzie i takich krajobrazach jak Zatoka Anthonego Queena czy Plaza Tsambika. Możliwość również skoków do wody. Dla mniej zaawansowanych pływaków makaroniki. Oprócz pływania można również oplać się na górnym pokładzie na pufach. Na stateczku również bar, także żyć nie umierać ;) Mega przeżycie i relaks dla duszy i ciała.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Alexa, Gdynia 18.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    witam, wycieczka fajna, dość miejsca na pokładzie, miła obsługa oraz dobre jedzenie (byl serwowany obiad i można było coś dla siebie znaleźć.)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marzena, Wrocław 15.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Koniecznie dla każdego :) Widoki, pływanie w morzu i ogólnie opieka super. Pani Kamila bardzo pomocna i kompetentną. Pozdrawiamy serdecznie :)