Opinie klientów o Błękitny rejs – relaks w pięknych zatokach

5.5 /6
33 
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Violetta, Pruszcz Gdański 21.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo przyjemny. Super widoczki, woda cudowna, lunch bardzo dobry. Sama przyjemność. Dzień spędzony no morzu cudo.

5.0/6

MARIA, Będzin 18.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Genialne! Wszystkie odwiedzone zatoki byly warte zobaczenia i spedzenia tam czasu. Smaczny obiad serwowany na lodzi.

5.0/6

Dominika, Łódź 25.10.2022

niezapomniane widoki, możliwość pływania i nurkowania a najważniejsze, że w trakcie rejsu animatorki z biura podróży zajmowały się naszymi pociechami organizując im czas w trakcie drogi pomiędzy kolejnymi zatokami :)

5.0/6

Dominika, Pruszków 28.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wycieczka była relaksująca i bardzo przyjemna. Niestety statek, którym płynęło się przez zatoki, nie był aż tak komfortowy. Małe plastikowe krzesełka, poustawiane bardzo blisko siebie, przez to, przy dużej liczbie osób, może być tam trochę niewygodnie i można odczuwać ścisk. Na statku jest barek, w którym można kupić przekąski, a także oferowany jest grecki obiad. Potraw nie było zbyt dużo do wyboru, ale mimo to, były bardzo smaczne. Ścisk na statku został wynagrodzony, dzięki postojom w zatokach, na których można było kąpąć się w przepięknej wodzie, a także skakać do niej ze statku. Widoki również był ładne. Polecam wziąć wodoodporne opakowanie na telefon, ponieważ podwodne zdjęcia wychodzą naprawdę znakomite w tak ładnej wodzie.