Opinie klientów o Błękitny rejs – relaks w pięknych zatokach

5.5 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mateusz, Łódź 02.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Błękitny Rejs – Niezapomniana Przygoda na Greckich Wodach Wycieczka „Błękitny Rejs” była absolutnie niezapomnianym przeżyciem, pełnym uroku i piękna. Mieliśmy okazję opłynąć cztery z najpiękniejszych greckich zatok, w tym słynną zatokę Anthony'ego Queena, która zachwycała turkusową wodą i malowniczymi krajobrazami. Przystanki na kąpiele były doskonałą okazją do ochłody i relaksu. Skakanie do krystalicznie czystej wody było niesamowitą frajdą, a nurkowanie wśród kolorowych ryb i rafy koralowej – niezapomnianą przygodą. W samym środku rejsu zaserwowano nam przepyszny grecki lunch, który dodał energii i wprowadził nas w lokalny klimat. Smak świeżych warzyw, oliwek i autentycznych greckich przysmaków pozostanie w pamięci na długo. Polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce przeżyć coś wyjątkowego i poczuć magię Grecji. „Błękitny Rejs” to nie tylko piękne widoki, ale także chwile pełne radości, relaksu i wspaniałej zabawy.

6.0/6

Agnieszka, --- 01.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka super, widoki piękne, na statku pyszne jedzenie, nie wiedziałam tylko że mam chorobę morską

6.0/6

Kamila, Oława 26.03.2024
Termin pobytu: wrzesień 2022

Super przygoda, świetnie się bawiliśmy podczas pływania na otwartej wodzie. Widoki były niesamowite, zapierające dech w piersiach. Miejsca, które odwiedziliśmy na zawsze zostaną w naszych głowach oraz sercach! Fajne było również to, że na statku mogliśmy korzystać z makaronów do pływania oraz zamówić sobie jedzonko i napoje.

6.0/6

Dariusz, Gdańsk 14.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Cudowny rejs. Przepiękne widoki. Najpiękniejszy kolor wody i urokliwe zatoki. Wiatr we włosach, Gorące słońca promienie, Chłód bryzy morskiej , Album zdjęciami zapełniony.