Opinie klientów o Błękitny rejs – relaks w pięknych zatokach

5.5 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Filip, Szprotawa 26.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wycieczka to był dla nas strzał w 10! Zabraliśmy z niej niezapomniane wrażenia kąpieli w pięknych zatokach. Z czystym sumieniem polecamy osobom, które chciałyby się zrelaksować w wodzie, czy też nurkować w maskach i zwiedzać podwodny świat. Świetna atrakcja dla małych i dużych :)

6.0/6

Aleksandra, Lublin 17.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Fajna zabawa dla osób które nie boją się głębin i lubią dobrą zabawę, gorąco polecam 🙂 jest to wycieczka jednak dla osób które są odważne i potrafią w jakiś sposób pływać. Ja nie jestem dobrym pływakiem ale przy wsparciu mskaronu do pływania dałam radę 💪

6.0/6

Katarzyna, Szydłowiec 26.10.2022

Rejs statkiem po zatokach bardzo przyjemny, śmiało można się zrelaksować, można popływać w zatokach. Piękne widoki (szczególnie w zatoce Anthony'ego Quinna). Polecam serdecznie każdemu 😉

6.0/6

Ewa, Lubin 01.08.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Wycieczka super! Całodniowa od 8 - 19. Jedzenie na statku pycha! Na statku jest mini bar, gdzie można sobie kupić coś do picia, piwo, kawa lub sok. Pływanie w zatokach fajna sprawa, woda, kolor piękny, chłodna. Warto zabrać ze sobą sprzęt do nurkowania i buty do wody. Na statku zależy gdzie się siądzie to wieje - warto zabrać chustkę by się przykryć. krem do opalania.