Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Rejs na wyspę Symi - VIP

5.7/6 (13 opinii)
5.7/6
13 opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Michał, Lilia 10.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Cudowny rejs w komfortowych warunkach widoki przepiękne dodatkowo zwiedzanie 2 dodatkowych zatok i możliwość kąpieli w krystalicznej wodzie Polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Iwona, Jankowice 14.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Bardzo miło spędzony czas Miasteczko małe i urokliwe Kąpiel w zatoczkach dostarczyła niezapomnianych wrażeń

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Alicja, Pabianice 23.10.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Super wycieczka. Płynęliśmy w grupie 6 osobowej. Wyspa malutka, malownicza. Dużo restauracji i sklepików. Polecam krewetki Simi. Malutkie i bardzo delikatne. Bardzo fajny rejs.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Katarzyna, CIESZYN 12.09.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Bardzo polecam też rejs jachtem na wyspę Symi i bezludną , uroczą wysepkę zamieszkałą przez kozy:) Pływanie w krystalicznie czystej, lazurowej wodzie dla ochłody, pyszny lunch na pokładzie, zwiedzanie Symi i zakup gąbek, które można przywieźć bliskim jako pamiątki z wakacji w Grecji.